לפרח הכי יקר בגן

אם אי פעם דיברתי אלייך בזלזול או לא יפה אני כל כך מצטער פרח שלי בקשר ארוך יש נפילות מתח וזה נורמלי. אני חושב שאנחנו יכולים להיות זוג מדהים אם נלמד להסתדר .

יש בי את כל הכוחות להוכיח לך שאני האדם שיתנהג אלייך מושלם כל חיינו . את האחת שלי . בחורה מדהימה ונדירה שאני מעריך ומעריץ מאד. מעולם לא היתה בי כל כוונה לפגוע בך.

99 אחוז מהבעיות שהיו הם קצרים בתקשורת ובהבנה. כי יש לי נקודה אחת שהיא רגישה ביותר . והיא הפחד להנטש עי אדם שאני אוהב כל כך . אין לי ידידות אין לי חברים היתה לי רק אותך . ועכשיו הבדידות היא נוראית וצורבת . כאילו לקחו לי את הדבר הכי יקר . את לשד החיים שלי .

אני משוכנע שאם היינו גרים יחד. דבר מזה לא היה קורה . הייתי מכבד אותך ומפנק אותך בלי סוף . היית רואה אותי כל ערב ולא היו כל חשדות או שאלות . אני לא מעוניין בשום נוכחות אינטרנט פייסבוק וכל החרא הזה . כל מה שאני רוצה זה להיות שלך ובשבילך ולהצליח באתגר ליצור קשר בריא יציב ומהנה . ואני מתעקש כי אני לא מעוניין באף אחד אחרת מלבדך . מעולם לא הייתי מעוניין .

ובתקופות שנטשת אותי והייתי בקשר עם מישהי . מייד זרקתי אותה כשרק הראית לי היבהוב של רצון לחזור . זה לא מראה הכל? האם המאבק העיקש שלי שנשאר יחד לא משדר לך שאת חשובה לי ביותר שאותך בחרתי ללא פשרות וללא חרטות .. אני יודע שלפעמים לא הייתי חבר מושלם ואני מכה את עצמי על כך .

גם את פגעת בי לפעמים וזה נורמלי ביותר בכל זוגיות פשוט לא מספרים לך . הנקודה היחידה בה אני מתהפך ולא שולט בעצמי היא הנקודה בה אני מרגיש שאת שוב הולכת לינטוש.

אני נכנס למערבולת רגשית נוראית של פחד ודיכאון. כי את האישה והחברה הכי טובה שלי .היחידה . הבלעדית .ומאז הבעיות שהיו בשנים הראשונות כל כך השתפרתי כל כך הבנתי שאסור לפגוע בפרח כמוך .

ודווקא נטשת אותי בגלל שטות כל כך שולית כל כך לא חשובה. וזה הורג אותי . אני לא ישן בלילות לא מתפקד בימים וכאב נוראי מלווה אותי לכל מקום שאני הולך אליו . גני שלי . לא סתם היינו תקופה ארוכה יחד .

יש ביננו חיבור מיוחד מאד. כל שעלינו לעשות ואני לוקח במלוא האחריות את העבודה פה על עצמי הוא לכבד ולהוקיר אחד את השני. ואני מוכן לעשות הכל פשוט הכל כדי שתאמיני שאני יכול להיות החבר שאת רוצה . את אדם מדהים ורגיש מבפנים ואף אחד בסביבה לא ישכנע אותי שזה לא כך .

אני שומע רק את הלב שלי . לא שומע אף אחד ולא מתייחס לאף אחד . מה שעשיתי כלל לא היה מתוכנן זו היתה טעות של שניה של חוסר שיפוט ובילבול ומייד כשחזרתי לעצמי פעלתי לשנות את המצב כדי שלא תסבלי . הלב שלי בידיים שלך . הדמות שלך מופיעה מולי בבית בכל מקום .

אני מכה על חטא ומתייסר על כל דבר שעשיתי שבדיעבד פגע בך ונשבע לעצמי לעולם לעולם לעולם לא לפגוע באדם שאני אוהב. ובך .

אני לא רוצה אף אחת אחרת . לא מעוניין באף אינטראקציה. רק חולם בכאב אינסופי על היום שבו נייברן שוב . נשיר שירי יברננים . ננהל שיחות מעניינות ונעשה חיים .

בהערכה אינסופית ובאהבה מעבר לאינסופית . אני מאמין שבתקשורת מינימלית כמו מייל או צאט נוכל לזרז את ההחלמה של שנינו מהקרע הנורא הזה.

מכתבים לאלוהים

אתר סליחה מזמין אתכם לשלוח פקס לכותל המערבי
צוות אתר סליחה מדפיס את המכתב ומניח אותו בין אבני הכותל

התפילות לאלוהים מוטמנות בין אבני הכותל המערבי ומפורסמות באתר סליחה

מהי סליחה

סליחה, מה השעה? סליחה, איך מגיעים לכלבו שלום? סליחה, איך אמרת שקוראים לך? סליחה שדרכתי עליך, לא שמתי לב שאתה עומד מאחורי סליחה? סליחה אדוני? […]

איך כותבים מכתב

מכתב מכתב הוא מסר מאדם אחד לאחר. האדם האחר יכול להיות גם את/ה. כשכותבים מכתב, המילים מקבלות חיים משלהן. הן מחודדות, עוצמתותיות ויכולות לשקף לנו […]

רשימת קברי צדיקים

מידע על קברי הצדיקים בארץ ובעולם. באתר נעזור לכם למצוא את קבר הצדיק המתאים עבורכם שיעזור לכם למצוא את התקווה, האמונה והחיזוק עבורכם. התופעה של […]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *