הקב"ה חוץ מלבקש ממך שאתה תעזור

הקדוש ברוך הוא היום כבר כתבתי מכתב לך בצהריים וביקשתי שהעניינים ירעגו שאחי לא יחקור ולא ידע . ואחי דיבר איתו ואולי ככה זה טוב אוליהוא היה צריך לדבר בשביל להירגע .

הוא מעורער דוהוא לא יודע עם הוא רוצה להמשיך איתי .

אני יודעת שקשה לו והוא דואג . אבל אין לי מה לעשות הקב"ה חוץ מלבקש ממך שאתה תעזור … תעזור בבקשה תעזור לנו להיות ביחד תעזור לו לאהוב אותי ולא לרצות לעזוב אני יודעת אני יודעת שאולי אני חוזרת על טעות של עבר . אני יודעת שהעניין יותר רציני . אבל בבקשה שהרוחות ירגעו שאחי לא יטיל עליי משטר אימים שהוא יותר לא יחשוד עלי ועליו עד הרגע בו נרצה לספר ביחד למשפחה בעוד מספר שנים שאני יהיה מוכנה . תעזור לי שאמא שלי תתמוך .

תתן לי כוח להתמודד עם המצב עם מה שקורה לא לךהישבר להיות עם שמח חיים עם כוח להמשיך ללמוד להתמיד להצליח במבחנים להתכונן תעזור לי בבקשה לגמור את השנה הזו בציונים טובים אני יודעת שאולי לא מגיע לי אבל רק כשרע לך אתה מיבן כמה טעויות עשית וכמה אתה צריך להתשפר .

אבא שבשממיים כשאני אומרת למה אבא שלי אומר לי לא הוא אבא הוא צריך להבין ..

אני לא מבינה אולי זה לצורך חינוך אבל אל רחום תרחם בבקשה ותעזור לי תגשים את הבקשה שלי הזו בבקשה . עזור לי ולו להיות ביחד מאושרים שלא יגלו שנוכל להיות ביחד בבקשה .

שהוא יאהב אותי לא יפסיק לא יאבד את הרצון להיות איתי לא יעזוב ולא יתרחק רק יתקרב יותר ויותר ירצה יותר ויותר בבקשה ה´ שלא יפסיק לאהוב אני מבקשת ממך הקב´´ה תברך אותנו כזיווג תעזור לי בבקשה אני רוצה .

בבקשה שאחי ירגע ויפסיק לחפש שיסמוך ולא ידאג ומהיום לא יחשוד שאני הווא בקשר וגם עם ינסה לברר לא יהיו הוכחות .

שנוכל להיפגש ולא ידעו ולא יגלו אלה רק מי שנרצה שנדע תן לנו את הכוחות בבקשה ה´ שלא יוותר שירצה ויאהב ולא יחשוב עם כדאי או לא שיהיה בטוח בבקשה ה´ היקר .

אני פונה אלייך כי אין לי למי לפנות אין מי שיעזור כן אני יודעת לדעתצ את זה כרע לי כשאני באדמה כשטוב אני לא זוכרת שיש מישהו מלבד הטוב הזה אבל בבקשה אל תעניש אותי תהיה איתי ואיתו תעזור לנו בבקשה ה´ שייה איתי אמהבה מרצון ולא יעזוב ומעכשיו נהיה ביחד שלי שיפרידו מאיתנו אפילו לדקה וגם עם נריב נשלים ונאהב בבקשה ה´ אומרים שבכותל הכל מדגשם אני מאינה שגם בתפילות הכל מתגשם .

תעזור לי הקב"ה בבקשה תעזור זה התקווה היחידה .

תסלח לי על כל חטאיי על תעניש אותי גם עם מגיע לי . תן לי את הוכח לעשות את הטוב בעייניך ותגשים לי את הבקשה הזו שאני מבקשת ממך .

בבקשה ה´ יקר שלי .

כתבו מכתב לאלוהים

אתר סליחה מזמין אתכם לשלוח פקס לכותל המערבי
צוות אתר סליחה מדפיס את המכתב ומניח אותו בין אבני הכותל.

מכתבים לאלוהים שהגולשים כתבו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *