לקדוש ברוך הוא האחד והיחיד סליחה בנפשי

קדוש אתה, אהוב ונאמן אתה . שומרת אני את שמך הגדול ונושאת את אמונתי אלייך איתי בכל דרך חיי . היום עשיתי מעשה נורא. רציתי לבקש עזרה ולממש את הכאב שלי אל תוך הבקשה. אך מתוך טיפשות צעקתי אל תוך ספר התנך. פתחתי אותו וצעקתי אל בתוכו לבקשת עזרה.

לעולם לא אוכל לחיות עם עצמי במחשבה שאתה כועס, שונא, מאוכזב ולא אוהב אותי. אני לא מסוגלת לחיות את חיי במחשבה שאני חסרת כל משמעות או ערך בשבילך. אני מרגישה שעכשיו, אחרי מעשיי, אני באמת כלום. נעשיתי לכלום גמור, לכסילה שוטה, כך לפחות אני מרגישה.

איני יודעת אם אתה כועס, איני יודעת אם אתה שונא, איני יודעת אם אתה מאוכזב, ואיני יודעת מה אתה רואה בי. עד היום אני מנסה לפענח את אותן השאלות שניכרות בפי ומתרבות עם השנים, אני מפחדת שאני עושה לא טוב. אני מפחדת שעברתי גבול. אני חושבת שעברתי גבול.

אני מפחדת לפנות אלייך, מי אני שתבקש מחילה? אבל אנא ממך, אל רחמן ואוהב. אני מפחדת לבקש הבנה. אבל אני מתחננת למחילה. אני מתחננת אליך שתסלח לי. אני מתחננת אליך שלא תייחס משמעות ערכית גבוהה למעשיי הרעים וחטאיי. אני מתחננת אליך שתקשיב למצוקתי. אני מתחננת אליך שתשמור עליי.

אני מתחננת אליך שלא תשנא אותי. אני מתחננת אליך שלא תפסול אותי על המעשה הנורא שביצעתי בעודי יודעת שהוא נורא כל כך. מפחדת אני לפתוח את פי, אך מתחננת אני למחילה. תודה לך על הכל, מה שנתת, מה ועם תרצה גם מה שאתה נותן ושתיתן. תודה. סליחה על מעשיי הרעים, סליחה על כל מה שאתה רואה בי לרע. אנא ממך אל תשנא אותי. אנא ממך תאהב אותי.

אנא ממך אל תעזוב אותי, אל תלך ממני אנא ממך. אנא ממך אל תשכח אותי, אנא ממך. אנא ממך השם היחיד והקדוש תן מידך הגדולה מחילה עליי.

תודה על כל מה שתחליט. וסליחה סליחה סליחה

כתבו מכתב לאלוהים

אתר סליחה מזמין אתכם לשלוח פקס לכותל המערבי
צוות אתר סליחה מדפיס את המכתב ומניח אותו בין אבני הכותל.

מכתבים לאלוהים שהגולשים כתבו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *