לקדוש ברוך הוא.

דבר ראשון , תודה על הכול , על החיים הנהדרים שלי , על המשפחה האהובה מלאת החום והאהבה. תודה על כל אלפי הדברים הטובים שנתת לי , תודה על השמחה , על החיוך , על הצחוק ועל האושר הרב שענקת לי.

למען האמת אני די חוששת שוב לומר לך את זה , שוב לבקש ממך את הדבר הכ´´כ פתטי וטיפשי הזה. לא נעים לי ממך , ואני אפילו מפחדת שתכעס ותגרום לי נהפוכו.

אני יודעת שאתה יודע שהדבר הכי חשוב לי בעולם זה המשפחה היקרה שלי , ומכל ליבי מבחינתי הם מעל הכול , ואחריהם יש משהו קטן שאני צריכה שיהיה לי אותו עכשיו , תעזור לי לשיג אותו כמו שעזרת לי בעבר אלוקי. אותו דבר שבגללו נדרתי אינספור נדרים , שהפרתי , לצערי . ועליו לפני השינה אני חושבת. אני יודעת שזה פתטי , שטחי ומגעיל. אבל זו המציאות שלי .

ואני כ"כ רוצה את זה . עכשיו אני מערערת בליבי… האם לנדור עוד נדר?

הרי את הקודמים הפרתי.. מה כוחו של נדר זה שאקיים אותו בכל מצב?

אולי זה שאני שולחת לך אותו … לשמים ..אלייך ..

ואם אפר אותו אתה תכעס עלי כ"כ…ותשנא אותי …ותמרר לי את החיים …ויהיה לי רע עד אין קץ , ודבר לא יהיה לי , רק עצב וכאב. האם אקח את הסיכון הגדול הזה? שבגלל כזה דבר כל חיי יהיו כ´´כ אפלים? כן! קיבלתי החלטה. אני מצטערת על הכול. ואפעם לא הפר.

הנדר: אני מבטיחה עם נדר שמעכשיו עד ליום שבת ה- 22.12 אוכל 3 ירקות טריים ביום , מרק "10" עד 4 ביום , נס קפה , קפה ותה , שתיה ממותקת דיאטית , מים , ו-3 פעמים בשבוע אנרגי ספורט ומסטיקים. מבטיחה לך , וסליחה.

תעזור לי. ש. [ ר.ח – שכחת ]

כתבו מכתב סליחה

האם פגעת במישהו/ במישהי? העלבת? בגדת?
השפלת? שיקרת? ריכלת? שכחת?
או אולי נפגעת בעצמך ?

אנו נעשה את הצעד הראשון בשבילך היכנסו ותכתבו את מכתב בסליחה שלכם >>>

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *