לקדוש ברוכו!♥ לא מרגישה טוב

אבא אני קצת לא מרגישה טוב ומאוד עצובה בחיים אני מרגישה שהחיים לא שווים לי כלום .

אבא בראתה אותי תודה אבל מה אם הסכל ? נמאס לי לחיות ככה תמיד מעיפים אותי נמקום למקום תמיד גברים מנצלים אותי ותמיד יש לי שגיאות כתיב למרות שנולדתי בארץ! אבא שלי עם עשיתי טעויות בחיים לא מעט אז תסלח לי .

אני רושמת לך את זה עם הכי בכי מבפנים , אבא דייי כברררר דיייי מספיק כבר כך אותי אני לא רוצה להיות בן אדם שתמיד שוכחים אותו או לא אוהבים אותי , אבא למה אריאל לא אוהב אותי? אבא למה אריאל השכיב אותי?

אבא למה אני עכשיו בוכה?

אני בחיים לא יסתדר אני סגורה עם עצמי בבקשה עזור לי אבא אני מתחננת ממך עזור לי עשיתי טעות שהכרתי אותו רציתי פשוט לקבל יחס, אהבה, כנות , נאמנות , רציתי פשוט תאחד שבאמת יבין אותי שיתמוך בי מתי שאני מבולבלת ושקשה לי .

יש ימים שאני רוצה להתאבד אבא משהו בפנים עוצר אותי כי אני רוצה משפחה וילדים .

שההורים יהיו גאים בי שאפילו אתה תיהיה גאה בי , מתי שידעו ששכבתי ושאני לא בתולהה לקחתי כדורים ושתיתי אחד ואז רציתי לשתות הכל והבנתי שאף אחד לא שווה תדמעות שלי וברור שעם אני התאבד זה לא פותר תבעיה קדוש קדוש אתה קדוש ברגעים הקשים תמיד הייתה איתי לפעמים בא לי לפרוץ מבכי אבל אני מחזיקה את עצמי אני לא יודעת איך להסביר אני מרגישה שאתה תמיד איתי שומר עלי מגן עלי אני רוצה להגיד דבר אחד שהתחלתי לרשום תמכתב הזה שאני באמת אמרתי את כל מה שאני מרגישה

התחיל להיות קריר וטיפות של גשם טהור מטפטפות אלוהים האחד והיחיד אני מבטיחה לך שמה שקרה עם אריאל לא וקרה עם אף אחד כי אף אחד לא יצליח לקבל אותי כל כך מהר , אבא החיבוקים של אריאל מביאים לי תקווה לחיים ומחזקים אותי אבל הוא לא רציני כלפי .

והוא ניראה דיי ערבי אני לא מבינה איך התאהבתי בוא:( אבא קיצר אני גרועה בהכל ותודה על הנשמה שיש בי אני אוהבת אותך אבא♡שריתוש שלך…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *