ל. סליחה שנגמרה לי הסבלנות

סליחה שנגמרה לי הסבלנות אליך סליחה על זה שארבע שנים אנחנו מכירות ומעולם לא שמעתי ששואלים אותך מה שלומך אתה עונה משהו אחר חוץ ממה אני יגיד לך…. רע לי גם לאנשים זרים רע לי אין לי כסף אין לי מזל אני בת 34 ולא התחתנתי רע לי בבית נמאס לי למה היא כן ואני לא איזה כייף לך הלוואי עליי….

חמסה חמסה חמסה כל פגישה איתך מתחילה בלשמוע אותך כמה רע לך ומסתיימת בבכי שלך יום חמישי את מתקשרת בבכי מטורף שרע לך ואת כבר לא יודעת מה לעשות לא ישנה לא אוכלת במצב נפשי קשה לא יכולתי לדבר איתך וחזרתי אליך אחרי חצי שעה את במספרה כולך אושר עושה פן…. כן מה אני יגיד לך באמת דיכאון….

סליחה אבל מה עובר עליך את דפוקה? נמאס לי ממך אני לא פסיכולוג !!!!! סליחה אבל באמת שנמאס לי ונגמרה לי הסבלנות אליך את לא מבינה למה כולם בורחים ממך ואין לך חברות למה לא מזמינים אותך לבוא איתנו באמת למה? שיוצאים הולכים לבלות להנות לא לקבל ממך דיכאון ובכי פעם אחת תצאי איתנו כמו בן אדם תביני שלכל אחד יש חבילה משלו.

למה לי יותר טוב? בת 30 בלי חבר ואפילו לא באופק עבודה שאני לא סובלת ועדיין אצל ההורים בחדר עם 2 אחים גדולים אז מה אני בוכה? ללכת ללכלך עליי למה אני לא מתיחסת אליך זה קל לדבר איתי וללכלך על צד שלישי שאיתו ריכלת עליי לפני דקה גם קל רק שאת סתומה לא מבינה שאנחנו מספרות הכל אחת לשנייה אבל אחרי מה ששמעתי אתמול אני מצטערת ניגמר לי אליך לכי לרופא תקבלי כדורים עזבי אותי בשקט סליחה אבל לכי תיזדייני !!!!!

אני לא חברה לשעת צרה???? הבעיה שאיתך זה חיי צרה מתי פעם אחרונה אמרת הכל בסדר ברוך השם?!!!

תמיד רע לך מתי אמרת לי בואי נצא לבלות תמיד אצלך זה רע לי בואי נצא אני רוצה לדבר איתך נמאס לי תביני!!! נמאס לי!!!!!! אין לי כוח לדיכאון שלך מוצ´´ש זה שבוע חדש שבוע טוב !!! מי רוצה לשמוע את המנחוס שלך כל פעם מחדש! את אדם שלא עוזר לעצמו תעשי משהו עם החיים שלך !!! בגדים ומספרות זה לא הכל!!! חברה שלך ילדה לפני שלושה חודשים ולא באת לראות את הילדה כי אין לך כסף אבל כל פעם שרואים אותך יש לך בגד חדש פן כל שיערה במקום תוספות שיער…

לזה יש לך כסף תתביישי לך ימגעילה ! 20 שקל למונית אין לך? בלון ליולדת? שמעירים לך את כועסת ! אני שבועיים שכבתי במיטה אחרי ניתוח קשה ולא מצאת את הזמן לבוא לבקר אותי? למה שנרצה להיות איתך להזמין אותך ! סליחה אבל את חתיכת חוצפנית !!!! כל החיים יהיה לך רע אם תמשיכי ככה !!!! תשתני ותראי שיש עולם ומלואו בחוץ !!! לנו כבר אין את הכוח או החשק להיות במחיצתך אז באמת סליחה אבל לכי תיזדייני אלף פעם !!!!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *