מבקש ממך אלוקים יקר לרפא את נפשי

בס"ד אלוקים יקר שלי, תמיד האמנתי בקיומך ולא חשבתי לרגע שיש מישהו אחר במקומך שעושה את כל הטוב והרע עבורי, תמיד הודתי לך, את זה אתה יודע, אתה הרי רואה נסתרות, גם על הרע הודתי, עכשיו בתקופה הקשה של חיי, בחודשים הכי קשים של חיי, אני התחלתי להבין הרבה יותר את משמעות המילה אמונה, סליחה שאני משווה אותך לאבא שלי, אבל לרגע, התחלתי להבין את זה ברמה הזו, כמו להגיד לאבא תודה וסליחה אבל להמשיך רגיל לסדר היום בלי לחשוב איך בכלל העזתי רק להגיד תודה על המתנה.

כך גם איתך, אמרתי לך תודה על הטוב והרע אבל לא עצרתי ולו לרגע להבין משהו, לנסות להבין לאן מועדות פני, הייתי בטוחה שכל דרכי מובלות על ידך, ובעצם לא כך היה, אתה אלוקים יקר שלי נתתי לי את אשר ביקשתי, לא ידעתי שביקשתי את הרע, אלוקים אני מתחננת לפניך שתסלח לי ותמחל לי על עוונותי שחטאתי בין בשוגג או במזיד, אני מתחננת בפניך בכל לשון של בקשה.

מעולם לא היה לי בלבול נפש שכזה, מעולם לא הגעתיל רמה כזו של סבל בנפש, מעולם לא הייתי מדמיינת שאני אבקש בריאות במובן של בריאות הנפש והנה זה קורה, כבר חודשים רבים שאני מסתובבת סביב עצמי סהרורית, מנסה להתאפס עם הכוחות שלי שיש לי אבל זה פשוט לא הולך אבל אני מאמינה שזה תיקון

כי אתה לא רוצה ברעתי, אני בטוח עשיתי רע, מספיק שכאשר ילדי היו קטנים כעסתי עליהם, והם לא הבינו למה, זה מספיק בכדי שאסבול היום ואעשה תיקון, אנחנו כועסים על ילדנו כשהם קטנים, ופתאום שהם גדולים ומרימים קול אז אנחנו פתאום שותקים, למה? כי פתאום נהיינו חלשים? אני מתביישת ולו לרגע על מעט מהרגעים בהם הרמתי עליהם את הקול, אני מתביישת על הרבה דברים שלא אוכל לפרט את הכל.

אני מתחננת שתרפא את הנפש שלי, אני מתחננת שתתן לי את החשק ללכת לעבודה, אני מתחננת שתחזיר לי את שמחת החיים שהיתה לי, אני מתחננת בפניך אלוקים יקר שלי שתעלה חיוך על פני, שהבית הזה יהיה קורן מאור ושמחה.

אני מתחננת שתעזור לי כמה שאתה יכול שאמשיך להיות דבקה בך ובמצוותיך, אשמר מרכילות ולשון הרע, אלוקים יקר שלי אני מתחננת שתתן לי את החשק לאכול ולעלות במשקל, לחזור להיות כמו שהייתי, אני מאבדת תיאבון, לא אוכלת ולא שותה ולא מבינה מה קורה לי, תעזור לי בבקשה בפרנסה בכבוד ולא ביסורים, להפטר מהחובות שרובצים עלי, מהתקופה הקשה הזו שאם פגעתי במישהו במכוון או שלא במכוון

אני מתחננת שתעצור כאן – כי מספיק התייסרתי, נקרע לי הלב לראות את הילדים שלי רואים אותי ככה, אני מתחחנת אלוקים יקר שלי, אני רוצה אושר, שקט, שלווה, שמחת חיים, לצחוק כל היום, תן לי לתת מעצמי לאחרים ולא ביסורים, תחזיר לי את המשקל הנורמלי לגופי ולתפקודי, תסיר מעלי כל עין רעה.

שאוכל לשלם שכירות בזמן, הוצאות בזמן, ששמחה תוותר לי החודש, שתסיר מעלי את כל המרעים שגוזלים את הכספים שלי בין במרמה או בגניבה או שלא ביודעין, כי הכספים שלי אם הולכים הם לתיקון אני סולחת.

אלוקים יקר שלי, אם חלילה נגנבה הקלנועית של אבי בגלל חטאים שלי, אני מתחננת שתחזיר לאבא שלי את הקלנועית, אדם מבוגר וצדיק כמוהו, נאלץ בגילו להתענות באופניים, אחיו נפטר השבוע ערב חג הפסח בזכות אחיו הצדיק תחזיר לאבא את הקלנועית, אני מתחננת בפניך ואני אעשה כל מה שאני יכולה להיות בדרכך בלבד ובהתבודדות.

אמן כן יהי רצון.

אמן אמן אמן

כתבו מכתב לאלוהים

אתר סליחה מזמין אתכם לשלוח פקס לכותל המערבי
צוות אתר סליחה מדפיס את המכתב ומניח אותו בין אבני הכותל.

מכתבים לאלוהים שהגולשים כתבו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *