מדינת ישראל, מתי תתנצלי ???

כמה מילים… האם עלי לתלות דגל… האם עלי לשמוח עם מדינתי ביום עצמאותה ?

האם המדינה, מדינתי היא ?

האם תשמור עלי מכל רע..?

האם תרפא תחלואי בשעת הצורך? ל

מרות שהיא (כמדינה) אחראית לתחלואי בצורה ישירה ?!

בשנות ה – 50 הוקרנו  למעלה מ –150000 ילדים בא"י ובדרכם לא"י ממדינות צפון אפריקה (בעיקר.. תקנו אותי אם אני טועה ?!).

וכל זאת, בחסות/במסגרת עליית הנוער. (ההסתדרות הציונית העולמית..) הם  הוקרנו  בעוצמות לא אנושיות ובתנאים לא תנאים ב´´טענה´´ שהם חולים בגזזת, והקרנה זה הפתרון היחיד והמקובל באותן שנים. אם כן, ואם לא..

זה לא העניין, כתוצאה מן ההקרנות הללו חלו כל אותם הילדים במחלות נוראיות במיידית, וגם עם השנים.

מחלות כגון סרטן המוח, סרטן במח העצם, בלוטת התריס, מחלות כשל החיסון, מחלות דם, ועוד ארוכה הרשימה..

מדינת ישראל, מדינתי, מדינתינו… לא עשתה מאום כל אותם שנים שלאחר ההקרנות  ע"מ לידע את אותם הילדים שהוקרנו בהשלכות החמורות של הטיפול שקיבלו, והם גוועו לאיטם בזה אחר זה מבלי לדעת את הסיבה לכך.. נשארו מעט מאוד ילדים´ ששרדו והם כיום בני 70 – 55 בערך, כולם חולים !!

מדינתי הנאורה ורחבת הלב, יזמהחוק לפיצוי נפגעי גזזת  כשהחוק מפצה בעד מספר מחלות מצומצם להחריד ולא רלוונטי וזאת ע"מ לכסת"ח את הפרשה ותו לא !! כשמצד שני, המדינה דוחה בכל תוקף את הטענה שישנו דור שני לפרשה !!

אבי  הוקרן  בהיותו ילד, עם חשיפתו לקרינה בעוצמה מירבית הוא נפגע ישירות ברצף הגנטי (ה- די.אן.אי.) כשהתבגר והקים משפחה באתי לעולם עם  מוטציות´ גנטיות שירשתי מאבי. כיום, אני בת 31 אני מוצאת עצמי מול גוף שנקרא  מדינת ישראל

ומול משרד הבריאות ללא כלים, וללא אפשרות למצוא או לקבל מידע/תשובות לשאלותי הרבות.. גם אני חולה..ב´´מחלות´´ לא ברורות…למזלי, לא הספקתי להקים משפחה משלי, ולהוריש לילדי את המוטציות הגנטיות שירשתי..

אבל אני חשה חובה מוסרית, ואנושית גם יחד לידע את מי שרק אוכל באינפורמציה שהצלחתי לאסוף בכוחות עצמי וללא עזרה מצד מדינתי.. הצלחתי ליצור קשר עם מספר אנשים בודדים שגם הם,  דור שני , וגם הם סובלים מאותן בעיות ומחלות שהתגלו אצלי..

מה שמחזק את ההרגשה שלי שזה לא עוד צירוף מקרים !!

צרו עימי קשר במייל שהשארתי, ותדאגו לעצמכם, כי המדינה לא… בצער רב, אני מביטה על הדגל… הדגל שמסמל  זכות קיום … מבטל את קיומי שלי..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *