מהבת שלך, לילך

אבא, אני מודה לך מעומק ליבי על כל מה שנתת לי. אני מודה לך שאתה שומר עליי ועל משפחתי מלמעלה ושאתה עושה לנו ניסים מידי יום ביומו. אבא סלח לי שאני מאכזבת אותך כל פעם מחדש.

אני יודעת שהרבה נופלים וקמים אבל נמאס לי כבר ליפול.

אני רוצה לגרום לך נחת, להורים שלי, לאח שלי אבל משום מה אני מאכזבת את כולם… אני קצת אבודה ולא מוצאת את דרכי.

עד שחשבתי שאני מתקדמת לאן שהוא נפלתי ובגדול. זה כאילו שאני עושה צעד אחד קדימה ועשרים צעדים אחורה. ורוב הזמן אני מרגישה בודדה. אין לי עם מי לדבר ואין מי שיבין אותי ואת מה שאני עוברת פרט אליך.

כל פעם שאני מדברת אליך אני יודעת שאתה מקשיב ואז אני מלאה ברגש ויודעת שיהיה בסדר ושאתה תמיד מסדר את הכל. עשית לי כל כך הרבה ניסים ואני כל כך רוצה להעניק לך בחזרה אבל אני לא מצליחה. במקום לגרום לך נחת אני מאכזבת אותך כל פעם מחדש.

אני מצטערת.. מצטערת שאני לא אחות מספיק טובה לשי ושגרמתי לו להרגיש כל כך רע עד שהוא החליט להתנתק ממני. מצטערת שאיכזבתי את אבא שלי כשזרקתי את הלימודים ופרשתי.

מצטערת שאני מצערת את אמא שלי כל יום ובמקום לעזור לה בכל דבר שתבקש, כשאני יודעת שהיא חולה וסוחבת את כל הבית עליה, אני מתעצלת ולא מזיזה אצבע… ויותר מהכל אני מצטערת שאני כזאת ובמקום לעשות משהו עם זה איבדתי את הרצון ונכנס לי כזה יאוש ועצבות שבן היתר גורמים לי גם לחטוא לך הקדוש ברוך הוא.

אני לא רוצה להיות כזאת יותר. אני רוצה להשתנות אבל אני לא מצליחה. אני זקוקה לעזרה שלך. עזור לי להתרומם למעלה ולהיות בת ואחות טובה ושאוכל לעזור לאחרים כמה שיותר.

עזור לי להצליח בחיי, לסיים את התואר בכלכלה, להשיג עבודה טובה וקבועה ולפרנס את אימי בכדי שהיא לא תצטרך לעבוד כל כך קשה. עזור לי להיות מסודרת וחרוצה ולסיים כל דבר שאני מתחילה במהירות ובצורה הכי טובה. אבל מעל הכל הקדוש ברוך הוא, שמור על אמא שלי. אנא ממך.

עשה שהיא לא תאבד את הכליה שלה ושהיא תהיה בריאה בגופה ובנפשה עד 120 ותזכה להיות בחתונתי ובחתונת אחי ולראות את הנכדים והנינים שלה ושהיא תצליח לרוות נחת מאיתנו. שמור גם על אחי שיהיה בריא ושימצא את הדרך שלו ושיצליח להתגבר על מידת הכעס ושאף פעם לא יכנס לדיכאון.

שיצליח בחיים ושיזכה להיות מאושר. לאבא שלי שיצליח להתקרב אליך כמה שיותר ושבמקום לשנוא את כל הדתיים יחזור הוא בעצמו בתשובה שלמה ושיתרחק מהגויה הזאת שהוא נמצא איתה. שיהיה בריא ושיזכה לטהר את נשמתו. ובקשה קטנה נוספת לי אליך הקדוש ברוך הוא. לא טוב היות האדם לבדו.

קשה לי מאוד בלי החצי השני שלי. אני יודעת שכשיגיע הזמן הוא יגיע ושכדי לקבל אדם כל כך טוב כמוהו קודם כל אני צריכה לשפר את עצמי ולעבוד על התכונות הרעות שלי.

אני צריכה להיות ראויה בשבילו כי אני רוצה מישהו שיהיה כל כך תמים וטהור, ישר, תלמיד חכם, אחד שידע להעניק אהבה אין סופית ויעשה אותי מאושרת ושאף פעם לא יעזוב או יבגוד.

אני יודעת שכדי לקבל מישהו כזה אני צריכה להיות טובה בשבילו אז אנא ממך הקדוש ברוך הוא, עזור לי להשתנות לטובה בכדי שנוכל סוף סוף להיפגש. קשה לי בלעדיו…

אני כל כך רוצה להתחתן ולהקים סוף סוף משפחה ולהיות רעייה טובה ואמא חרוצה.

אנא הקדוש ברוך הוא, שמור עליי שאהיה בריאה ושיפתח לי המזל ויצאו ממני כל התכונות הרעות: גאווה, עצלנות, אנוכיות, שחצנות ואגו ושיכנסו אליי כל התכונות הטובות. ואם במקרה עשו עליי עין רעה – שהיא תצא מהר ואם כבר אז שאצליח להתגבר על היצר הרע ושהוא לא יכשיל אותי כל פעם מחדש.

שלח לי כמה שיותר מצוות שאוכל לעשותן וקרב אותי אליך כמה שיותר. עזור לי להיות קדושה וטהורה ועזור לי לתקן את נשמתי עד שתיהיה שלמה ועזור בכך גם לאימי לאחי ולאבי.

ברך גם את אלי שיצליח בכל מעשיו ושיגרום לאימי רק אושר, שמור על החיילים של צה´´ל, עזור לכל העניים והנזקקים ועזור גם לגלעד שליט לחזור הביתה למשפחתו. מלא אותנו באהבה, שלח לנו שלום בית והמון מזל ושנצליח בכל מעשה ידינו, שנזכה להגיע ל 50 שערי קדושה ולהיות מן הזוכים לעולם הבא ושנגיע לשם מתוקנים ומכובסים מכל חטא.

הקדוש ברוך הוא, אני אוהבת אותך יותר מכל דבר אחר בעולם. קרב אותי אליך ועזור לי למצוא את הדרך שלי בעולם הזה (כדי שאוכל להיות מאושרת ולגרום אושר גם לך, גם למשפחתי וגם לסובבים אותי) ובעולם אבא שאהיה קרובה אליך ושאוכל לשיר לך כל יום באהבה אין סופית.

תודה על הכל אבא…

כתבו מכתב לאלוהים

אתר סליחה מזמין אתכם לשלוח פקס לכותל המערבי
צוות אתר סליחה מדפיס את המכתב ומניח אותו בין אבני הכותל.

מכתבים לאלוהים שהגולשים כתבו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *