מי אני ה´

ולמה הבאת אותי לעולם הזה? האם אני סתם תופעת לוואי או שיש לי באמת משמעות ותפקיד למלא?האם אני סתם עוד אחת מכמה בילארדים בני אנוש..

האם אני אהובה שם למעלה?

האם אתה סולח לי על כל הדברים שאפילו ביני לבין עצמי קשה לי להעלות?אני רוצה לסלוח לעצמי אך אני מכל הלב מקווה שגם אתה סלחת לי עליהם…

אני לעולם לא אחזור על המעשים האלה,זו הייתה פעם אחת שלמזלי הופסקה בזמן.אני מרגישה רע עם עצמי ולעולם ועד אסחוב איתי את הסוד הזה,את הנטל.לעולם לא אסלח לעצמי ממש למרות שאני רוצה ואני רוצה שגם אתה תסלח.

חבל שאין איזשהו סימן שאוכל לדעת בוודאות.אני מפחדת לשאול את כל השאלות האלה  למה ולמה"כי אולי באמת תחליט שאדע למה ואז אמות לפניי זמני..אני עדיין לא רוצה למות.אני רוצה לחיות..וחיים טובים ה´.

עזור לי להצליח לקבל את עצמי ואת האחרים..בבקשה ממך.הסר מעליי את הקנאה והחוסר בטחון בכל היופי החיצוני שסובב אותי.לעולם אני לא אגרום לתאונות בכביש כשאחצה במעבר החצייה..לעולם לא איהיה דוגמנית..אז בבקשה עזור לי להשלים עם המציאות ועם הגוף שלי.עזור לי.אני מרגישה כלואה.דוגמנית שחזרה בגלגול הזה והעונש שלה הוא להיות נערה ממוצעת.אני לא רוצה להשמע כפוית טובה ה´.

אמנם נתת לי דברים טובים..והרבה החמיאו ומחמיאים על איך שאני ניראת.ובמיוחד על העיניים..אני לא שמנה..וכשאני מאמצת להתלבש יפה אני יכולה להוציא לכמה אנשים את העיניים אבל עדיין..זה מעצבן אותי שלעולם לא איהיה 100.

אבל בכל זאת..ראיתי אנשים במצביםן גרועים יותר.אני מודה לך על זה שיש לי 2 רגליים ו2 ידיים ו2 עיניים שרואות.ו2 אזניים שמועות..ושנתת לי שכל ותבונה.לראות את הטוב בקצה המנהרה.אני מאמינה בך ה´ למרות כל הנפילות שהיו לי עד כה.אני מאמינה בך.כמו שאני יודעת שהעולם הוא עגול והשמש היא חמה שיש כוכבים בשמיים כך אני יודעת שאתה קיים ושאתה איתי כל הזמן,שומר עליי.אני מרגישה כפוית טובה בזה שאני כל הזמן מבקשת ממך דברים..

יש גם על כל כך הרבה להודות..על המתנה שנתת לי לפניי כמה וכמה שנים.תודה שאתה שומר לי על המתנה הזו.בחיים לא אוכל להודות לך מספיק..טוב הגעתי לשלב שבו העיינים בורקות והלב מתחיל להאיץ את הקצב..אז אעצור פה ואמשיך את שיחתנו בפעם הבאה..

אבל לפני שאני מסיימת ה´ אני אוהבת אותך אבא בבקשה בבקשה תקבל את הדברים שלי ואת הסליחה שלי.אוהבת אותך אבא שלי.

כתבו מכתב לאלוהים

אתר סליחה מזמין אתכם לשלוח פקס לכותל המערבי
צוות אתר סליחה מדפיס את המכתב ומניח אותו בין אבני הכותל.

מכתבים לאלוהים שהגולשים כתבו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *