מכה על חטא

לילדה שלי כשנולדת נראת כמו בת של ברבי, אני זוכרת כשהראתי אותך לסבתא מבעד לחלון הראווה בבית החולים, היא נענע בידיים ובשפתיים כמה את מתוקה ויפה.

באת לעולם אחרי תקופה לא קלה של 7 שנים, היית תינוקת רגועה, חייכנית וטובה, אף פעם לא בוכה, את הארוחות שלך קיבלת בעגלה עם חיתול שהגביה את הבקבוק ולאחר מכן נרדמת, זה היה כל כך נוח, היית זקוקה למגע יד ואת זה לא ממש קיבלת, לגדל אותך היה כל כך קל.

אפילו כשניכוות במים חמים וכל כך סבלת, בקושי בכית. אני רואה אותך בתמונות כל הזמן מחייכת ושמחה כאילו שאת בעולם משלך, לא התלוננת כאילו לא חסר לך דבר. גם כשאחיך בא לעולם קיבלת אותו בשמחה עם המון אהבה. היית כל כך טובה לכולם, תמונות וקלטות יעידו על כך.

היום את ילדה גדולה שרוצה כל כך תשומת לב, רואים שהיה לך חסר, אני מרגישה ורואה שהבנת שמהבית זה לא יבוא ולכן החלטת לקנות את עולמך בחוץ עם המון מידות טובות של יופי חריצות נתינה והמון ויתורים ולכן את ילדה כל כך אהובה על כל המורים, על השכנים ועל החברות שלך, כולם אומרים את זה אי אפשר לתאר אותך במילים את פשוט מושלמת, חלום של כל אמא.

אם הייתי יכולה להחזיר את הגלגל אחורה, הייתי מחזיקה אותך על הידיים בלי הפסקה, מנצלת כל רגע במחיצתך ומכיון שזה לא ניתן, תני לי היום להיכנס לליבך, לאהוב אותך באמת ולהשלים את כל מה שחסר. אני מבקשת סליחה ומחילה על הכל. אוהבת אותך הכי אמיתי בשבילך כל העולם ילדתי

2 thoughts on “מכה על חטא

  1. סליחה גאיה לא נותנים לי לראותך
    יש הרבה רוע בעולם ולא נותנים לי לראות את הבת שלי סליחה גאיה הכל על לא עוול בכפי ניסיתי אך החוק נגד הגברים במדינת ישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *