מכתב אישי לכותל

אלוקים יקר! אני רוצה לבקש סליחה שזילזלתי ולא הערכתי ולא כבדתי את מה ששלחת לי אני מצטערת מעומקי נשמתי אני באמת מבקשת סליחה אני אשמה אני גרמתי לפרדה הזאת עם אליהו אנא אלוקים עשה נס ותחזיר את אליהו בבקשה עוד לפני החתונה של רחמים השבוע אולי

אני מבקשת שתעזור לי אני אוהת את אליהו מאוד אני לא רוצה לאבד אותו לתמיד אני בוטחת בך ומאמינה שבעזרת ה´ אתה תעזור לי ותחזיר אותו אני מתגעגעת אליו מאוד בבקשה אל תשלח לו מישהי אחרת בבקשה תישלח לו אותי ואותו תישלח אותו אל תישלח לי מישהו אחר אני לא רוצה .

אלוקים תן לי היזדמנות האחרונה בבקשה אני מבטיחה להתנהג יפה ולא לחזור על הטעות שעשיתי .

אני אוהבת את אליהו בבקשה אל תרחיק בננו תעשה שהתיקון שאני עושה כרגע יצא תקין ויהיה בסדר ואני ואליהו נחזור בבקשה תעשה נס כזה תישמור על אליהו בבקשה מכל החברים הרעים שלו האלה שמסיטים אותו נגדי מכל הבנות שמסביבו בבקשה רכך את ליבו אליי ותעלים את החששות מליבו האם תוכל לעזור לי בזה? אני באמת מבטיחה לך שאני הישתנה לטובה אני יודעת אתה קובע,מחליט,מסדר זוגות! אני פונה אליך בבקשה אל תרחיק בנינו לתמיד תאחד אותנו בבקשה אנילא בן אדם רע אם עשיתי משהו שזה רע אני מבקשת סליחה לא התכוונתי .

העיניין לשיקולך בלבד החלום שלי הוא שנחזור בעזרת ה´ בזכותך שנתחתן והכל יהיה בסדר …אני מאמינה!!

אעשה את הנס בימים הקרובים בבקשה ואחזר את אליהו כמה שיותר מהר אליי בבקשה אני מבקשת שתעזור לי לא שמעתי ממנו הרבה זמן בטלפון אעשה צעד אחד שהוא יתקשר אליי וזה ישנה הכל שהוא מתגעגע ומצטער ושהוא אוהב אני מצפה לשיחה הזאת בבקשה אלוקים אני פונה אליך אנא עזור לי מבטיחה שאני לא יאכזב אותך אני מבטיחה בעזרת ה´ בלי נדר .

אני מודה לך על ההקשבה והסבלנות והכל תודה ששלחת לי את אליהו בזכותו אני יודעת מהי אהבה באמת הוא החבר הראשון שלי ואני רוצה לקבל אותו בחזרה .

אני סובלת כל יום בגלל מה שגרמתי בבקשה סלח לי אני מצטערת מאוד אעשה נס בימים אלו הקרובים ואחזר אליי את אליהו בבקשה כמה שיותר מהר. תן לי סימן או אות ממנו.

תודה לך אני מודה לך מאוד אסתר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *