מכתב התלהבתי ופגעתי בך

מה שלומך ? איך אתה מרגיש? בטח המחשבה שאני הכרתי מישהו אחר צעיר יותר וישר התלהבתי פגעה בך מאוד .

אז זהו שכול מה שגרמתי לך לחשוב שכאילו נכון ואמיתי היה לא אמיתי בכלל לא הכרתי אף אחד אחר ואף אחד לא עושה לי את זה רציתי לגרום ללב שלך להרגיש מה שהלב שלי מרגיש כול פעם שעשית את זה ואיזה תחושה כואבת זאת אתה יכול לכעוס על הימים האחקונים שבהם נתתי לך להרגיש כאילו ניצלתי אותך זה בסדר אבל הייתי חייבת לגרום לך להרגיש בכמה ימים מה שאני מרגישה איתך

שנים כן יש אחד שמחזר אחרי מחפש ממני יחס לא אשקר אבל אתה יודע זוכר שניסיתי להתחיל איתך פעם ראשונה וכמה רציתי למות כי ביישת אותי וכמה זמן לקח לי לקבל אןמץ לעשות את זה שנה אפילו שנתיים אז נראה לך שזה יבוא לי ככה בקלות עם גבר אחר כן בטח חחח ואותך אהבתי מי מכיר אותו בכלל ואני לא בחורה כזאת ולא אהיה איתך זה היה אחרת אהבתי אותך באמת באמת.

כולם לא היה שקר טו משחק הכול היה אמת אני והעולם הדפוק ממנו באתי הכול אמת אבל אתה אמרת משפט שנורא פגע בי כול השנים האלה שהתחלתי איתך חשבתי עליך .

מה זה אמור להביע. אני לא כמו הבנות האלה אני בן אדם חזק כי אני בניתי את עצמי בניתי תשתית חזקה סביבי מהלבנים שזרקו עלי .

תשכח שכול שבור היה פעם שלם ולהפך.

אני ואתה היתה לנו תקופה יפה היינו כמו לב פועם 1 ועכשיו זה נמצא תחת אבק שקרים ועלבונות ועצוב לי שזה הסוף של סיפור אהבתנו יש ימים שאתה יפה אבל ליבך לא וזה כואב אבל כמה אפשר למשוך בצמה אחד של השניה אתה נאיבי יפה שלי בגלל זה אתה נפגע כול הזמן אתה מדחק אותה קשוח על מי אתה עובד במה אתה נאחז במה שאתה רוצה לברוח ממנו. תבין החלטות טובות נעשות בנקודת השפל העמוקה ביותר ותאמין לי עדיף חיים שלמים של נו מלא מאשר חיים שלמים של מה אם .

אי אפשר לזייף שלמות וזה מה שרובן עשו איתך ציירו לך מה שאם לא ואני ישר הנחתי עליך את הצד הכי מכוער עצוב קודר שלי אז איך יכול להיותשניסיתי לנצל אותך היית צריך לברוח ולא להישאר אתה חייב להבין אל תחשוב שאין תנינים בנהר רק בגלל שהמים רגועים . כול הזמן ניסיתי להראות לך זאת אני זה מה שיש לי להציע לא ייפתי כלום גם לא ניסיתי אני בחורה מאוד יפה י

ש בי צדדחם מעצבנים אבל יש בי צדדים טובים יותר אני לא יכולה להיות איתך כי אתה רוצה להרגיש לחוות אני רוצה משהו אחר אני לא בחורה כזאת יש לי כבוד עצמי גבוהה מאוד עד היום.

השם שלי חשוב לי יותר ממאור עיני אני לא בחורה של סטוצים ולא של רגע חולף . העולם יפיל אותך על הברכיים לפעמים תלמד לעמוד ותבין שכשלון זה רק אמון והצטיינות היא לא פעולה אלא הרגל נהייו בי צדדים טובים יותר משום שהכרתי אותך אבל אני רוצה שתבין שגרמתי לך לחשוב ככה כי רציתי שפעם אחת תבין מה עבר עלי והחלטתי לרשום את זה עכשיו כי הבנתי שהלכת אליה למה אתה עושה את זה לעצמך אני לא אבין בחיים אבל אני שיחררתי אותך לכן זה לא ענייני אתה חייב להתעורר ואתה יודע את זה השאלה מי חזק יותר אתה או השד הקטן שחיי בתוכך .

איך כותבים מכתב

איך להיות פחות עצבני

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *