מכתב לאלוהים אני אדם שלא האמין עד גיל 27

אלוהים יקר שלי, אני אדם שלא האמין עד גיל 27 כשמעיין נפטרה לי בבטן אני בטוחה שאתה יודע על מה מדובר ולאחר מכן התחלתי קצת להאמין בך שאתה נמצא שם ודואג ושומר עלי ואני מבקשת שתמשיך לדאוג לי

.אני רוצה שתשמור על ילדי לידור וסהר דרכם אני חיה ואין רגע אחד שאני לא דואגת להם. תשמור על בעלי ירון שאני לא רואה את חיי בלעדיו (למרות שלפעמים אני כועסת עליו אני לא רואה את עצמי עוברת את מה שעברנו לבד או בלעדיו).

אני רוצה שתדאג לנו לפרנסה טובה(אולי קצת יותר טובה ממה שעכשיו) תן לי לעבור את השנה הקרובה עם הלימודים בקלותעם הלימודים ותן לי לעבור אותם ולהצליח בהם.

ואני רוצה לבקש ממך דבר נוסף – אני צריכה כסף לעמוד קצת יותר טוב על הרגליים – אני לא רוצה להיות עשירה אני רוצה מה שרוב האנשים רוצים לגמור את החודש כשיש לי עדיין כסף בחשבון בלי דאגות, אני רוצה דירה משלי (אפילו שתהיה משכנתא ולא שכר דירה – כמובן באותו הסכום) שאוכל לקנות לילדיי כל מה שצריך ושאוכל ולהתקיים בכבוד.

אני רוצה לבקש ממך בקשה אחרונה וחשובה בריאות בריאות ובריאות- לבעלי ירון, ללידור הבן הבכור שלי וכמובן לסהר שלי הקטן שלי תשמור קצת יותר הוא מאד רגיש והוא הקטנציק של המשפחה אני חושבת שאתה יודע כבר שהוא נולד פג ואני רוצה שהוא כבר יתחסן ויהיה שמח ובריא.

אני חושבת עליך המון ואני יודעת שאני מבקשת הרבה ואני יודעת שאתה שומע אותי (במיוחד כשאני יורדת עם לאקי אנחנו נפגשים שם בשטח חול מול ביה"ס אשכולות).

מקווה שתגשים את משאלות ליבי כי אני לא יכולה כבר לחיות ככה עברנו כל כך הרבה ואני חושבת שמגיע לי קצת שקט ונחת ולהתחיל להתקיים בכבוד.

אוהבת ליאת.

כתבו מכתב סליחה

האם פגעת במישהו/ במישהי? העלבת? בגדת?
השפלת? שיקרת? ריכלת? שכחת?
או אולי נפגעת בעצמך ?

אנו נעשה את הצעד הראשון בשבילך היכנסו ותכתבו את מכתב בסליחה שלכם >>>

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *