מכתב לאלוהים

קמתי בתחושה של רצון להכיר בך ולהודות לך אחרי תקופה ארוכה שתהיתי אם אתה קיים בכלל ברחתי מפניך כעסתי עלייך לפעמים אף חשבתי שאני  האלוהים  חייתי באמביבלנטיות כל העת. במצבים קשים אפילו לא רציתי לפנות אליך.

עד היום אינני יודעת אם אתה קיים ורואה סיבלי לא אחת שאלתי אותך למה אני לא מאושרת מתפרנסת בכבוד בריאה ובזוגיות מאושרת? למה אני לא יכולה לראות את ביתי שתחייה מאושרת? אני אני יודעת שבידיך הכח בידייך הלידה והמוות.

נתת לי לראות המתים לראות מראות זוועה חלומות זוועה שאין האדם יכול להכילם נתת כדי שאבין שאני בן אדם ואנחנו בני האדם איננו אתה. בימים האחרונים אני יודעת שהאגו לא האגו הטבעי של בני האדם אלא האגו שהביא אותי לחשוב שאני הכל יכולה שאין מה שאיני יכולה להכיל. אז כן אני בן אדם ואינני יכולה להכיל הכל.

חודש סליחות עכשיו ואני מבקשת סליחה על כל אלו מבקשת סליחה על שבחוויה שלי נעלמה לי האמונה שאתה שם למעלה מציל נפשות פותח הפרנסה שומר מכל רע. ושאני צריכה לראות לחיות ולהיות טובה כלפי עצמי כלפי ביתי ומשפחתי. מבקשת סליחה על שחשבתי שאוכל להיות אתה ולשנות את העולם מבקשת סליחה על טיפשותי ששיבשה דעתי.

יודעת אני שאתה שם למעלה נותן החיים ושולח המלאכים הטובים להגן ולשמור עלינו מכל צרה ונותן לנו לחיות לאהוב להצליח.

מבקשת אני ממך את החיים מבקשת אני ממך שתשלח לי ולביתי האיש שיביא לנו האושר האהבה הבטחון והשלווה, מבקשת פרנסתינו בשפע ןלא בדוחק מבקשת הבריאות והשמחה לביתי מבקשת הביטחון והערכה העצמית לנו מבלי לברוח למחשבה שהנני הכל יכול מבקשת אהבת בני האדם מבקשת הפשטות בלי כאב בביתי. והכי מבקשת הסליחה על סתייטי מדרך האמונה מהיותי יהודייה וממחשבתי שתפילותיי ויהדותי יביעו לי הרע לחיי.

אני יודעת היום שלהיות יהודייה משמע להיוולד יהודיה ולא לחפש הטוב והרע בלהיות דתי חילוני עשיר או עני לכאוב או לסבול לאכול כשר או לחיות כבימי קדם – זה פשוט להיות יהודיה ולחיות באמונה שאתה בורא עולם. ואנא ממך הקדוש ברוך הוא שמור על אבא שלי שם בשמיים ועל אהוביי שהלכו לעולמם.

שמור עלינו כאן על הארץ ושמור על משפחתי מכל רע. ואנא ממך על תשפוט אותי על מעשיי או מחשבותיי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *