מכתב לאלוקים – רחמים

בס"ד הלב שלי נקרע בקרבי חזק, אני מגדלת את הילדים שלי 14 שנה לבד, משתדלת לעשות למענם הכל, תמיד באמונה שלמה שהכל לטובה, רק אתה יודע בורא עולם עד כמה אני מאמינה בך וגם כשקשה ורע לי ואני מתייסרת, אני אוהבת אותך אפילו יותר.

הבת שלי לאחרונה שבורה נפשית קשה ביותר, ואני יודעת שזה בגלל מה שעברתי, אני עברתי את היסורים שעברתי ואני מתגברת על זה, אבל מה אני אעשה עם זה שהבת שלי כואבת את כאבי במשך שנים.

אני מתחננת בפניך בורא עולם שתקרב אותי אליך כמה שיותר. לא חשבתי שאני צריכה לבקש אושר לילדי, שכן אנחנו מאושרים, אבל מסתבר שיש דברים שלא אדע ולא אבין כי הם נסתרים מעיני.

אלוקים יקרה שלי תעשה שהילדים שלי יהיו מאושרים, שתהיה להם שמחת חיים.

תן לי את הפרנסה הטובה להעניק להם הכל לבד, שהבת שלי לא תצטרך לקרוע את עצמה מעבודה קשה מבוקר עד לילה כדי להביא לי או לה משהו לאכול, לא בגיל הזה, תן לה להנות עוד מהחיים.

אלוקים, אני בטוחה שזה יגיע, כי היסורים שעברתי לאחרונה הם קשים מנשוא, וזה נראה לי כחבלי לידה אחרונים. אלוקים, קצת משונה, אבל ככל שסבלתי אהבתי אותך יותר, ידעתי שהנה האושר שלי מגיע והוא יגיע ואין לי ספק שאתה מלווה אותי.

אלוקים תעשה שלא יהיו לי שונאים או מי שמרכלים עלי – כמו שאני לא שונאת ולא מרכלת ולא מקנא באף אחד ולעולם לא זוכרת שקינאתי במישהו, רק מאחלת לכולם אושר בריאות והצלחה, כך יאחלו לי כולם.

אוהבת אותך לעד, ורוצה שתלווה אותי בדרך הנכונה ביותר, דרך הקודש.

אמן בתך לעולמי עולמים אל תשכח אלוקים יקר, לתת לבת שלי אושר ושמחת חיים וגם לבן שלי ולי בריאות הנפש והגוף אמן.

אמן כן יהי רצון

כתבו מכתב סליחה

האם פגעת במישהו/ במישהי? העלבת? בגדת?
השפלת? שיקרת? ריכלת? שכחת?
או אולי נפגעת בעצמך ?

אנו נעשה את הצעד הראשון בשבילך היכנסו ותכתבו את מכתב בסליחה שלכם >>>

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *