מכתב לאלוקים להיות ישרה

כל החיים שלי טרחתי לעשות מעשים טובים להיות ישרה עם אנשים לתת להם להרגיש כמו בבית אצלי הפכתי להיות הכותל לצרות שלהם תמיד נתתי מעצמי לאחרים בלי לבקש תמורה אני כל הזמן אוספת בגדים מוצרי מזון בגוד מוצרי חשמל, וכו…

ותורמת לאלא שאלוקים לא חייך אליהם בכל יום אני שומעת לפחות 5 אנשים אומרים לי אנחנו אוהבים אותך חוץ מהמשפחה שלי אנשים שמודים לאלוקים בכל יום שנכנסתי להם לחיים מלאך קוראים לי אנשים שלא רואים את חייהם בלעדי אני תורמת כספים למען שיהיה לאנשים אוכל על השולחן תמיד דואגת להיות בן אדם ישר הגון שראה אחרים לפני שראה את עצמו אז תסביר לי אלוקים למה זה מגיע לי?

איפה טעיתי בדרך שנתת שאפגעו בי ככה? למה זה מגיע לי? אני שכל החיים נזהרתי ונשמרתי שלא אפגע שוב נתת לי מכשול בדרך האם אסור להיות טובים האם מי שטוב רע לו ומי שרשע טוב לו תסביר לי אלוקים לא נמאס לך להשים אותי ללעג אני כועסת אליך אלוקים כועסת מאוד עד עכשיו כואבות לי הכתפיים מהשקים שסחבתי לתרום מה אני אמורה להרגיש עכשיו אלוקים תענה לי? אלוקים יקר לא רציתי ממך יותר כסף לא רציתי ממך פורשה או בית ענקי בסך הכול ביקשתי שתשמור עלי מכל אלא שמנסים לפגוע בי.

מה עשיתי כל כך רע רצחתי גנבתי מה עשיתי כל כך רע שמגיע לי להרגיש כמו שואה והאם יבוא יום והגלגל אסתובב כי הרי הוא תמיד מסתובב תמיד.

למה נתת בי אהבה ועכשיו שנאה למה?? תסביר לי אלוקים האם באמת כל זה היה שווה להגיע לרגע השפל הזה שאני נמצאת בו כעת האם עשיתי משהו כל כך נורא כל כך חמור שמגיע לי לילות ללא שינה וחוסר אמון בשנית באנשים אני מחכה לתשובות תענה לי אלוקים כי אני מתחילה לפקפק בך ואני נלחמת בזה אם ידעת אלוקים שאני בטון שאני קשה שאני קיצונית למה נתת לי לאוהב דווקא את ההפך ממני בן אדם קר חסר לב.

האם אהבה עיוורה אותי או שמה האמנתי שאם כל כך הרבה אוהבים אותי אי אפשר שלא לאהוב ואם כל כך הרבה נצמדים אליי למרות שאני זאב בודד אולי אני לא נועדתי לאבד אלא להרוויח בכבוד ובמיוחד חברים נאמנים אמיתים ולא כאלה שאוהבים אותי ברגע ההצלחה שלי אז תסביר לי אלוקים מי שפוי ומי המשוגע

איך כותבים מכתב

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *