מכתב לבורא עולם

אלוהים שלי !! אני מודה לך על כל מה שיש לי על הטוב ועל הרע על רגעים משמחים ועל רגעים עצובים תודה על הכל בורא עולם אולי אני לפעמים מתעצבנת על דברים רעים שקורים לי אבל אני מבינה שהכל לטובתי אני יודעת שכל מה שבא ממך נכתב במיוחד בעבורי .

אלוהים, רציתי לבקש ממך שתמחול לי ולבני משפחתי על חטאינו שתיתן לנו אריכות חיים שנחיה עד 120 אמן !! שלא נדע עוד צער ..

שנזכה לחייך ולא לבכות שנראה פרנסה טובה בריאות בשפע אושר שמחת חיים אמן !! שאמא שלי תיצא מהחובות שלה בבנק שתכיר ותראה חיים אחרים יותר טובים ויותר קלים קשה לה בורא עולם תרחם עליה אני מתחננת בפינך !!

אבא שלי שיחזור לו ראייה שלמה בעין שחצי איבד בבקשה אלוהים שלי אני מתחננת בפינך רק אתה יודע כמה נשאר לנו לחיות אני מבקשת ממך רחמים בורא עולם אין לי ממי לבקש חוץ ממך הרי אתה אבא שלי אתה בראת אותי !! שאחים שלי הקטנים יצליחו בלימודים ויזכו לפרנסה טובה ובית חם אמן !!

שנשמתה של סבתא שלי תהיה צורה בצרור החיים ! שתהיה לה עליה קלה ותזכה לשבת ליד מלאכים וצדיקים בגן עדן אמן ! נשארה לי עוד סבתא אחת אלוהים עוד אחת !! אין לי סבא משני הצדדים וסבתא אחת כבר עלתה אליך תשמור לי עליה שתזכה לחיות עד 120 אמן !!

אבא שלי לבד אלוהים אין לו אף אחד מלבדיה תשמור עליה בבקשה תשאיר אותה לצידו בבקשה אני מתחננת אליך! ועכשיו הגיע הרגע שלי אלוהים, אני מבקשת ממך בשבילי שיהיה לי טוב בחיים אריכות חיים אמן הצלחה בריאות פרנסה טובה , שאני לא יפגע עוד הכרתי לפני שנה וחצי בחור שאהב אותי ופתאום הכל שונה לי אני אוהבת אותו אלוהים שלא ירחק ממני לעולם שנראה את הטוב בחיים שנזכה להקים בית במדינת ישראל שנזכה להתחתן ולהביא ילדים חכמים ובריאים אמן !! נפגעתי המון אלוהים תרחם עליי ! מאחלת לי שאני יחייך יותר משאני יבכה , ..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *