מכתב לכותל-אבא שבשמיים

בס"ד שבוע טוב ומבורך אבינו שבשמיים! כל יום אני חשה את הכאב שאני נימצאת כרגע כל יום בכי כל הזמן !! דיכאון עצב בקושי אוכלת וזה כבר ירד ממני התאהבון לאכול אתה יודע שהיה לי את אליהו הייתי מאושרת שמה מדברת טובות

איזה כיף עד היום אני מדברת טובות עליו כמה שהיה לי כיף איתו כמה שאהבתי אותו כמה שאני מתגעגת עליו כמה שבא לי לחבק אותו ולנשק אותו כמו שאהבתי אותו בצורה ועד היום אניאוהבת אותו מאוד ואני מתחרטת על דבר אחד שעשיתי שהוא היה איתי .

אבא שבשמיים רציתי להגיד לך שאני מצטערת מאוד סלח לי בבקשה אני התלהבתי ממנו חבר ראשון אהבה ראשונה הכל חדשה ופיתאום הרסתי הכל אני רוצה שאותו אחד יחזור אליי אני לא רוצה מישהי אחר אני רוצה את אליהו! בחזרה שוב לחיי אני אוהבת אותו ברמות מטורפות .

אבא שבשמיים סלח לי בבקשה על מה שעשיתי תן לי להוכיח לך שזה לא יקרה רק אל תרחיק בנינו אני כבר מרגישה שאבדתי אותו אני כותבת לך עם דמעות כל הזמן אני מוצפת בדמעות .אבא שבשמיים אני מבקשת ומתנצלת על הטעות שעשיתי תסלח לי בבקשה.

אני רוצה תעזור לי בבקשה תעשה נס ותאחד אותנו שוב בבקשה תחזיר את אליהו כמה שיותר מהר אליי לפני החתונה של רחמים ,אחזר אותו אפילו היום אני באמת מבקשת ממך אל תשלח לו מישהי אחרת תישלח לו אותי .העיניין לשיקולך אתה קובע מחליט הכח בידיים שלך עשיתי את המעשה ואני משלמת עליה ובגדול .

אני כבר לא יודעת מה לכתוב לך מרוב שאני בדאגות ומחשבות אני רוצה שיהיה בסדר בסוף עם אליהו אני כל כך אוהבת אותו אנא אל תרחיק בנינו יותר תאחד אותנו בבקשה אחזר אותו כהמזל שלי בבקשה .

אחזר אותו עוד היום בבקשה עשה סוף לעצב ,לדיכאון,לדמעות שיורדות ולא מפסיקות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *