מכתב לכותל לאלוהים היקר

בס´´ד אלוהים יקר! שבוע מבורך אני בוטחת בך ומאמינה בך באמונה שלמה ולא אכפת לי מה האנשים שמסביבי אומרים לא אפכת אני מאמינה אני בבקשה שתעשה נס ותחזיר לי את אליהו כמה שיותר מהר לחיי כי אני אוהבת אותו ואני הבנתי את מה שעשיתי ואני מבקשת לתקן את הטעות שגרמתי

אני באמת רוצה להישתנות ולהיות איתו שוב כמו פעם אני מבקשת בבקשה שהתיקון שאני עושה שיצליח בעזרת ה´ ויהיה בסדר ואנחנו נחזור בבקשה אלוהים עזור לי אחזר אותנו בבקשה עשה נס משמיים ואחזר אותו אליי עוד לפני החתונה של רחמים אני מבקשת !! אלוהים בבקשה תישמור עליו מפני כל האנשים הרעים שמסיתים אותו נגדי מכל הבחורות שמסביבו .

אלוהים בבקשה רכך את ליבו אליי לאהבה אליי אלוהים אני מבקשת עזור לי אני לא יכולה לסבול יותר קשה לי בלעדיו כולם פה מנסים להוריד לי את האמונה אבל אני עושה מה שטוב לי ואני מאמינה בך שבעזרת ה´ תחזיר את אליהו אליי אלוהים אני רוצה לבקש ממך משהו אני לא רוצה מישהו אחר ´´אין ליהיות האדם לבדו´´ זה נכון !!

אני מאוהבת באליהו ואני רוצה אותו בחיים שלי הוא חלק ממני אנא אלוהים אני רוצה להפסיק לבכות דיכאון להזניח את עצמי אתה יכול לעשות נסים ונפלאות כאלה גדולים תעשה נס מהשמיים ותחזיר לי את אליהו בבקשה כמה שיותר מהר בבקשה !! אתה זה שקובע מה יהיה ואתה קובע את הזוגות ומסדר בבקשה תחזיר את האהובי אליהו בקרוב.

תן לי סימן או אות בבקשה טלפון ממנו הודעה השבוע בבקשה אלוהים אני פונה אליך כל הזמן שתישמע ותעזור לי אני מבטיחה לך שאני ישתפר מקצה לקצה אני מבטיחה רק תחזיר אותו בסדר תבין אותי! אני יעבוד אני הישתנה אני יודעת שזה בישבילי אני מבטיחה לא לחזור על הטעות שעשיתי ועל מה שגרמתי לאליהו עזור לי בבקשה!! תודה לך בורא עולם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *