מכתב למייקל

אלוהים, היום כשמייקל נמצא איתך שם למעלה. אני מבקשת להעביר אליו מסר.

מסר שיושב על ליבי כבר הרבה זמן וברצוני שיידע. קודם כל תגיד לו שהוא אדם טוב, נדיב ג´נטלמן, תגיד לו שמה שהוא עשה בעולם גרם לו להשתנות במעט אך עם זאת יש עוד הרבה עבודה לעשות. מטרתו בחיים הייתה לצערי הוא הצליח להעביר את מסר האהבה, הנתינה והשמירה על הטבע.

חלק מהמסרים הועברו אך מעשיו הטובים ככל שיהיו לא כיפרו על מה שקרה עם הילדים וזה עלה לו ביוקר – אם לא בחייו. הוא המשיך בדעתו כי זה בסדר שילדים יישנו במיטתו, זה בסדר שיבקרו אותו אך באיזה מחיר? במחיר התהילה? במחיר מליונים? כל הסבל שנגרם לו כתוצאה מהמשפט גרם לו לחזור לכדורי המורפיום, לצרות, ולסמים ובסוף גם למות.

אמור לו שאני אוהבת אותו מאוד והוא תמיד בליבי שאני חושבת עליו בכל דקה ביום ומאחלת לו רק טוב, אני מאוד מקווה שהיום הוא לא לבד, שהוא מצא שקט ושלווה בעולם הבא ושהוא שמח. אמור לו שהוא חסר בעולם וחבל…

חבל שהעולם לא ידע לקבל אותו כמו שהוא. הוא האמין במשהו שלא התאים לתקופה הזו כרגע אבל.. הוא הלך עם האמת שלו ולא הפסיק למרות שהוא ידע שזה יכול לפגוע בו. אמור לו שהוא גיבור!!!.

גיבור העולם שהביע את דעתו ברבים וגרם לעולם לפתוח עיניים ואת הכיס לטובת צרות של אחרים. אמור לו שיהיה חזק ושכולם פה זוכרים אותו והוא חסר לנו. שמור עליו אלוהים, תן לו את השלווה שמגיעה לו ואת המנוחה, תן לו לנוח בשלום ועם חיוך על השפתיים תן לו את הנחמה והשקט שהוא היה צריך במשך 50 שנות חייו. והכי חשוב, תן לו להבין שאני פה בשבילו ואיתו בכל זמן.

הוא בליבי לנצח נצחים. אני אוהבת אותך מייקל לעולם ועד. ומי ייתן וניפגש בעולם הבא. אמן ואמן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *