מכתב מתגעגעת אליו מאוד

אלוהים אני מתגעגעת אליו מאודד!!!!

מאודדד אני לא יכולה בלעדיו אני אוהבת אותו אני בטוחה שהוא גם מרגיש כמוני בבקשה תעזור לי הכל בידיך בבקשה עזור לי החזר את אליהו בבקשה כמה שיותר מהר בבקשה החזר אותו תחבר בנינו תאחד אותנו השלם בנינו בבקשה אני מצטערת מעמקי ליבי שאכזבתי אותך בבקשה סלח לי כל בידיך אתה קובע אתה מחליט אלוהים בבקשה תעזור לי כל יום שעובר זנ שובר אותי כל פעם מחדש אני מתפרקת אלוהים יקר שלי אתה רואה כמה דמעות ובכי …

אני מנסה לתקן ועושה הכל ומאמינה שיהיה בסדר איך אומרים הולכת אם האהבה עד הסוף אבל זה רק בידיים שלך אתה מחליט וקובע ומסדר זוגות אלוהים יקר אני כותבת לך מכתב זה כי מתי ששלחת לי את אליהו עשית אותי בן אדם מאושר הרכתי את האהבה כלפיו יש עדיין אהבה כזאת שרוצה פשוט לחבק אותו ולהגיד לו שאני אוהבת אותו  אלוהים חיבר בנינו תירא כמה אנחנו מתאימים זה הגורל שלנו   לא ראיתי אותו הרבה זמן מתגעגעת אלו למגע שלו להעניים שלו ולפשתיים הכל….

הקול במיוחד בא לי ליראות אותו ולחבק אותו ולתת לו המון אהבה יש לי המון לתת ולתקן המון פערים להשלים אני חולמת על הרגע שניתחבק זה יהיה הדבר הכי מרגש בחיי ….

אני מתגעגעת אליו מאודדד חולמת ליראות אותו לחבק אותו לנשק אותו לשמוע אותו לדעת שזהו הוא שלי ורק שלי כמו פעם !! אלוהים אני באמת מצטערת שאכזבתי אותך אני מבקשת סליחה ומחילה בבקשה סלח לי .

אליהו , אני מתגעגעת אליו וואוו המון המון ….

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *