מצטער להודות לך היום או לבקש סליחה או משהו כזה

הי אני מצטער שאני לא רוצה להודות לך היום או לבקש סליחה או משהו כזה …. היום אני רק מצטער. אני מצטער שאני לא הולך יותר להניח תפילין – אפילו שנדרתי.

אני מצטער שאני לא הולך לקרוא את התיקון הכללי יותר ואני מצטער מראש שאני הולך להרביץ ביד עד שהחבר הקטן שלי ידמם. אני מצטער שאם היה לך כיוון בשבילי – אני לא הצלחתי לראות אותו.

אבל הי , זה עוד משהו שנכשלתי בו ואתה לא יכול להאשים אותי בזה שאתה יצרת אותי לוזר. אני מצטער מראש אם אני אחליט להעמיד פנים שאתה לקיים – ככה נוח לי יותר. אני מצטער שקיללתי אותך בכל פעם שבכיתי לבד בין ארבע קירות על זה שהחיים שלי דפוקים.

אני מצטער על כל הנדרים שנדרתי ואני הולך להפר.

אני מצצטער שאני כבר לא הולך להכיר בך כאבא אפילו שבמשך 15 מאז שאבא עזב אותנו אתה היית האבא היחיד שלי ולא אני לא ילד מפונק שבוכה רק בגלל שהוא לא קיבל את הבחורה שהוא אוהב ומעולם לא יכל לקבל ובגלל שהוא הולך לעוף מהלימודים ובגלל שהוא לא מסוגל לקיים קשרי חברות או לתקשר עם אנשים . כן , אני אולי בחרתי לוותר – אבל הו תודה מקרב לב על כל האפשרויות שהשארת לקוזימודו ליצן השעשועים שלך.

שנינו יודעים שקוזי אף פעם לא יכל לחיות מחוץ למגדל , שנינו יודעים שלא הותרת לי סיכוי לחיים שרציתי וכן אני כן אוהב אותה …

ואני מצטער מראש אם אני אשלח יד בנפשי – בעצם על זה אני בהחלט לא מצטער כי זאת הדרך היחידה שלי לצאת מהמשחק הדפוק הזה שאתה קורא לו העולם שלך , אני לא בחרתי להיות בובות צעצוע שלך אבל אני רוצה לבחור להפסיק להיות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *