מצטער אני לא אפגע בך

יפה שלי , אני לא יודע מאיפה להתחיל.. אני יודע שטעיתי כל כך הרבה.. שסלחת לי בלי סוף. אמרתי שאני ישתנה.. שיהיה לנו טוב , שבחיים יותר אני לא יפגע בך.

פעם אחרי פעם פישלתי.. פעם אחרי פעם הבטחתי והכל היה לשוו.. עכשיו את לא מוכנה לסלוח.. פעם אחרונה שאני מבקש.. פעם אחרונה שאני מבטיח.. אני אוהב אותך יותר ממה שאת מסוגלת לדמיין.. עוד מעט אנחנו שנתיים וחצי אמורים להיות ביחד.. אבל את לא תהיי שם בשביל לחגוג איתי..

את בחיים שלך לא תביני מה את בשבילי.. כמה את חשובה לי , כמה שאני יגיד לך וכמה שאני יחפור לך על זה לעולם את לא תביני עד כמה זה עמוק.. עד כמה האהבה שלי אלייך גדולה. עד כמה אני מוכן למות למענך.. מצטער על כל מה שהיה.. על כל מה שעשיתי , על איך שהתנהגתי איך שהגבתי.. על איך שלקחתי קשה כל דבר..

את תמיד היית שם בשבילי ואני רוצה שתדעי.. שלא משנה מה יקרה , את לנצח תישארי בליבי.. לנצח את תהיי הדבר החשוב לי מכל.. אני רוצה לחיות איתך לנצח.. אני רוצה לאהוב אותך לעד. לא חשוב מה יהיה , כמה משברים נעבור.. האהבה שלנו לא תעצור. אני רוצה שתדעי כמה את חשובה לי.. ויותר מהכל.

אני רוצה שתדעי שאני ישתנה.. למענך. אני יודע שאת לא רוצה את זה , שאת אומרת שאני לא צריך להשתנות בשבילך.. אבל אני יעשה את זה , אני רוצה לעשות את זה .

אני רוצה שיהיה לך טוב איתי כמו שלי טוב איתך.. שתדעי עד כמה הלב שלי שייך רק לך. אז בפעם האחרונה אני מבקש ממך.. סליחה.

מכתבים לאלוהים

אתר סליחה מזמין אתכם לשלוח פקס לכותל המערבי
צוות אתר סליחה מדפיס את המכתב ומניח אותו בין אבני הכותל

התפילות לאלוהים מוטמנות בין אבני הכותל המערבי ומפורסמות באתר סליחה

מהי סליחה

סליחה, מה השעה? סליחה, איך מגיעים לכלבו שלום? סליחה, איך אמרת שקוראים לך? סליחה שדרכתי עליך, לא שמתי לב שאתה עומד מאחורי סליחה? סליחה אדוני? […]

איך כותבים מכתב

מכתב מכתב הוא מסר מאדם אחד לאחר. האדם האחר יכול להיות גם את/ה. כשכותבים מכתב, המילים מקבלות חיים משלהן. הן מחודדות, עוצמתותיות ויכולות לשקף לנו […]

רשימת קברי צדיקים

מידע על קברי הצדיקים בארץ ובעולם. באתר נעזור לכם למצוא את קבר הצדיק המתאים עבורכם שיעזור לכם למצוא את התקווה, האמונה והחיזוק עבורכם. התופעה של […]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *