סיפור עצוב עלינו

יום שבת , כל החבר´ה ואני החלטנו לצאת למועדון לרקוד ולעשות שמח כי עוד שבוע מסתיים החופש הגדול , קבענו ב 9 בקלאב , הגענו כולנו מלאי מרץ ואנרגיה ואמרנו שהלילה נחגוג עד הבוקר .

נכנסנו , השומר חייך אל כל אחד שנכנס , וכשהגענו התחלנו להתפרע ברחבה , הלכתי עם החברות שלי והתחלנו לשיר את השיר בקול הכי חזק שיכלנו .

החתיך של השכבה ניגש אלי ושאל אותי עם הוא יכול לדבר איתי בפרטיות ´´בטח´´ אמרתי בלי לשמע ביישנית , הוא לקח אותי לשירותים , תקשיבי , כבר הרבה זמן שאני רוצה לומר לך את זה , אני אף פעם לא מצאתי את הדרך הנכונה , ואחרי שדיברתי עם כל החברים שלי והידידות שלך , החלטתי פשוט לומר לך את זה .. לומר אני ש .. שאני אוהב אותך , הסתכלתי אליו , העיניים שלו בהקו , הוא הסתכל אלי בחיוך,  גם אני

אמרתי אחרי דקות ארוכות שבהינו אחד בשני , הוא התקרב אלי ונישק אותי במצח , חייכתי אליו ומשכתי אותו איתי לרחבה , התחלנו להתפרע , חברות שלי שאלו אותי ´´אתם חברים !?´´ ענינו שתינו ביחד , ´´כן´´ הן התחילו לצרוח משמחה , ואחרי שנרגעו הלכנו לספר לחברים שלו שישבו בצד ובחנו איזה בת יותר כוסית הבלונדינית או השחורה , ´´אחים שלי בואו נלך להתפרע´´ אמר חבר שלי והלך איתם לברמן , ישבתי בכיסאות , דקות ארוכות , ואז הלכתי לשירותים .

פתחתי את הדלת , היא ישבה עליו , חיבקה אותי , נישקה אותו , סימן של אודם אדום היה לו על הלחי , הוא חייך כשהוא נישק אותה , הרגשתי כמו כלב נטוש , הסתכלתי עליהם עוד שנייה ובשנייה הזו הם קלטו אותי חכי !

צעק מרחוק , לא עצרתי , הלכתי בעצבים , הרגשתי שהוא קרוב אלי , התחלתי להגביר את הקצב והגעתי למצב של ריצה , רצתי כ"כ מהר , מנסה לשכוח מה קרה , מנגבת את הדמעות שנפלו לי מהעיניים , לא עצרתי בכביש , רצתי בכל הכוח ,  עצרי !!´  שמעתי אותו קורא לי מאחורה , לא הזיז לי .

הייתי מטר מהכביש , עצרתי לשנייה , הסתכלתי עליו איך הוא רץ לכיוון שלי , את כל החברות והידידים מאחוריו

נותנים את הריצה של חייהם , הסתובבתי חזרה אל הכביש ופשוט המשכתי לרצות , הגעתי לנטיב הימני , משאית גדולה הייתה קרובה אלי , הוא היה צמוד לכביש , הסתכלתי על המשאית , קפואה במקום , המשאית פגעה בי בצלע , נפלתי על הכביש , הראש שלי נפתח והתחיל לדמם , הוא הגיע אלי בהיסטריה מטורפת , שם את הראש שלי על הרגליים שלו , ´´לא !!!´´ צעק והדמעות שלו התחילו לנזול ,  אתה .. רק היום .. וכבר .. בוגד ..

אמרתי בקול חלש וצרוד , העפתי מבט ימינה בעזרת העין , שתינו היינו בתוך שלולית של דם , רובו נפל לי מהבטן , המכה שקיבלתי הייתה כ"כ חזקה חשבתי לעצמי , הסתכלתי שמאלה , על החברים , כולם בכו שם , החברות שלי היו מחובקות בזרועות של הבנים , הבנים ניחמו אותם והשתדלו שלא לבכות , המשטרה הגיעה , והאמבולנס , העלו אותי למיטה והובילו אותי לאמבולנס , הסתכלתי על השמיים , חיוורת , עצובה , מושפלת …

בשנייה אחת , הנשמה שלי הייתה למעלה . הרחק מהגוף . מתה .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *