סלחי לי / ראובן

יום רביעי 2/8/2006 סלחי לי / ראובן פרח נדיר שלי!! כמו בכל יום השמש וודאי זורחת לנגד עינייך, ואני, אולי, כבר לא שם לצידך, לחבקך ולנגב את דמעותייך.

מחפש אותך אני, ואיני מוצא, את לא כאן והלב עוד שואל עד לאן?? עוד כמה יארך לילי?? כמה נדוד וחושך עוד לי מינה אלי?? סלחי לי!! אהבת חיי……….אם רק תוכלי, שנתי נודדת ולבי נדם, סלחי לי!! מתוקתי, כדי שהלב ישוב לפעום, ואז……אתן לך סיבה לסלוח.

בעולמי שלי, את האחת והיחידה, את לי אל ומלאך, כוכב הצפון המאיר דרכי וזורח לי באפלה. איתי את בקומי בבוקר ובשוכבי לישון, איתך גיליתי את סוד האושר רק מלחשוב עלייך. דמותך מולי, מביט אני בעינייך היפות והנוצצות, מביט אני בך היישר דרך שער האהבה שלך, וכולי נמס ומהופנט ממראה הלב הטהור והנשמה הזכה המצויים בך.

רוצה אותך איתי לתמיד, לנצח, לעולמים. ולך אני נשבע שוב משאת נפשי, כי לא אחליף אותך באף אחרת, כל יום אדאג לך נסיכתי, אהייה איתך תמיד, בטוב וגם ברע כל עוד תרצי בי אהובתי בחייך כחלק מתוך פזל שלם ומורכב.

אנא ממך!!! כוכב הצפון שלי, סלחי לי מתוקתי!!! חייכי לי את חייוכך המתוק, המקסים והמתגלגל כמו פעם, שובי אלי מתוקתי ואחבק אותך חיבוק גדול ואוהב, בואי אלי נסיכת חלומותיי ונמצא את הרגע למילים, מילים שבדיבור, מילים שבשתיקה, מילים שבשיר, מילים שבמגע אוהב, מילים של אהבה, של אהבה אמיתית,טהורה, כנה ונצחית.

רק שתדעי, עלייך, לא וויתרתי מעולם, לא מוותר ולנצח לא אוותר, מאמין שמי שבדמעה זורע, ברינה גם קוצר, ותמיד מקווה שיהיה טוב יותר. לסיום בבת עיני: נושא אני תפילה לאלי שבשמיים להעביר איתך את שארית חיי באהבה, אמונה, יושר וכנות עד בלי די.

מהאחד ויחיד שמת עלייך ולא מוכן לוותר ראובן, טלפון: *******02 נ.ב. תמיד זכרי מתוקתי: אני ואת זה הזיווג מן השמיים אני ואת זה החיבור הכי נכון……..

מכתבים לאלוהים

אתר סליחה מזמין אתכם לשלוח פקס לכותל המערבי
צוות אתר סליחה מדפיס את המכתב ומניח אותו בין אבני הכותל

התפילות לאלוהים מוטמנות בין אבני הכותל המערבי ומפורסמות באתר סליחה

מהי סליחה

סליחה, מה השעה? סליחה, איך מגיעים לכלבו שלום? סליחה, איך אמרת שקוראים לך? סליחה שדרכתי עליך, לא שמתי לב שאתה עומד מאחורי סליחה? סליחה אדוני? […]

איך כותבים מכתב

מכתב מכתב הוא מסר מאדם אחד לאחר. האדם האחר יכול להיות גם את/ה. כשכותבים מכתב, המילים מקבלות חיים משלהן. הן מחודדות, עוצמתותיות ויכולות לשקף לנו […]

רשימת קברי צדיקים

מידע על קברי הצדיקים בארץ ובעולם. באתר נעזור לכם למצוא את קבר הצדיק המתאים עבורכם שיעזור לכם למצוא את התקווה, האמונה והחיזוק עבורכם. התופעה של […]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *