סליחה אבא יקר שלי .

בס "ד, אבא יקר שלי….. קשה לי.. אני לא יודעת מאיפה להתחיל…ומה להגיד. אני מבקשת סליחה אבא שבשמיים !!!! סליחה שהדרדרתי כך .. סליחה שהספקתי לשמור שבת…סליחה על הזלזול בצניעות… לא יודעת מה קרה לי , אבא סליחה חיים שלי .. אתה חושב שתוכל למצוא בתוך תוכך את המקום לסלוח לי ? אתה אבא חנון ורחום.. אבא שולח לכל הילדים שלו.. לא מגיעה לי המחילה שלך .

כי אני כפות טובה , כאילו אנחנו לצערנו הרב. כשטוב לנו אנחנו נעלמים לך .. כשרע לנו אנחנו חוזרים אליך.. אני באמת מתחרטת מהלב אבא שלי .. בבקשה תקבל את הסליחה שלי . יכול להיות שאחרי שאכתוב לך את המכתב הזה אמשיך עוד לחטוא .. אבל אני מתחרטת .. ובלי נדר מבטיחה להשתדל.

קשה לי לראות לאן העולם הדרדר. . וכמה המצב בחוץ קשה וואוו אבאאאאא. .. אבאאאאאא כמה הילדים שלך סובלים.. אני שומעת כמה צרות יש בעמך ישראל ולא מאמינה .. כמה סבל..כמה עצב..כמה בעיות.. הייתי מוכנה לקחת על עצמי את הסבל של כל עמך ישראל כדי שלא יסבלו עוד .. והלוואי שתיגאל אותנו כבר אבאאאאאא אנחנו מחכים לגאולהההה. .

רק אתה ואני יודעים מה עשיתי להורים שלי וכמה חטאתי להם.. אני לא חושבת שיש לי מחילה על זה . אבל נדמה לי שהעונש הכי גדול זה שהמצפון מכרסם בך ללא הרף . אבא ? תן לי עוד הזדמנות. . להיות ילדה יותר טובה .. אני רוצה שתהיה גאה בי .. אני רוצה לגרום לך נחת . סליחה על כל הפעמים שהעצבתי או הכעסתי אותך . כי לעומת זאת כשאני הייתי צריכה אותך אתה תמיד היית שם בשבילי אהוב שלי .. תמיד .. בטוב .. וברע. . אתה אף פעם לא שכחת אותי .. אני זאת ששכחה ממך . אין לי דרך בכלל לבטא את אהבתי אליך .. בורא עולם ?! אויייי אבאאאאאא חיים שלי אני שרופה עליך פשוט שרופה.. כפרה עליך אתה החיים שלי אתה האהבה הכי גדולה שליייי אני אוהבת אותך נשמה שליייי… מלך שליייייייייייייייי אין מילים לתאר את גודל אהבתי אליך ..

אני מוכנה למות בשבילך אין ספור פעמים !!! אבא … אוי אבא … מה יהיה ? נדמה לך שתוכל למחול לי ? אוהבת איתך ותמיד יאהב .. לעולמי עד .. אגב… מה עם זיווג עבורי ??? חחחחח חיים שלי אתה !! הבת שלך רוצה להתחתן אבא יקר !! כן כן … אני רוצה להתחתן אבאאאאאא להקים בית כשר ונאמן בישראל !!!!! תזכה אותי לחזור בתשובה שלמה ולהתחתן בהפרדה!! אוהבת אותך אהובייייייי אוהבת המון המון המוןןןןן. .. אבאאאאאא ?? אני קורסת .. מה עם החובות שלי ??? הלוואי שתוכל לעזור לי.. האמת שאתה כל יכול .. הלוואי שתרצה לעזור לי . אוהבת אתוך מאוד מאוד מאוד לב שלייייי באהבה מהבת שלך .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *