סליחה אבא על החטאים ותודה על הכל!

בורא עולם יקר שלי….

אז.. איך אני יתחיל ביכלל… אתה יודע שאני לא כל כך טובה במילים אבל אני הישתדל הפעם כי אני רוצה לבקש סליחה ולהודות לך, קודם כל אני יתחיל בתודה, תודה לך אבא שבשמים על זה שבראת אותי בת של מלך ולא של אף אחד אחר תודה לך על זה שנולדתי בלי בעיות, תודה לך על זה שלמישפחתי אין בעיות של כסף,

תודה לך על זה שנתת לי אמא שכזאת שנותת לי מעצמה הכל ! אפילו שליפעמים היא לא מבינה אותי ואני חושבת שהיא רוצה לעשות לי רע אני יודעת בתוך תוכי שהיא אוהבת אותי ורק דואגת לי ורוצה שיהיה לי טוב, גם עם היא לא מראה את זה.. אני יודעת היא מיצטערת, מיצטערת על כל הרגעים בהם היא גרמה לי לסבל ולכאב.. עם כל הריבים שלנו אני אוהבת אותה, היא זאתי שהולידה אותי ואתה זה שנתת לי את החיים, ואני מודה לך על זה מי כל הלב !!

אני מיתבאסת שרק עכשיו אני מבינה את זה ומגלה אותך בורא עולם… אני רוצה ללכת בדרכך רוצה להיות קרובה עלייך אהבה של החיים שלי שתחזק אותי ותעזור לי לעבור את כל החיים האלה בשלום אהבה ובעיקר כיף, תמיד אני אומרת לעצמי שאולי לא הכל טוב, אבל הכל לטובה.. אני רוצה ומקווה יום אחד ללכת בדרכך בורא עולם, אני יודעת שאני קטנה בת 13 וחצי בישבילך אני אפר ועפר אבל יש בתוכי תיקווה שתיקרא את ההודעה הזאת ותבין שאני מיצטערת, מיצטערת על כל החטאים שחטאתי ועדיין ממשיכה לחטוא, אני יודעת שמה שאני עושה ליפעמים זה לא בסדר אז אני באה לבקש מימך סליחה אבא, פשוט ס-ל-י-ח-ה- !

סליחה על כל הרגעים שאיכזבתי אותך והוצאתי לשון הרע ועוד כל מיני דברים כאלה.. אתה יודע למה אני מיתכוונת… אני מבקשת מימך שתכוון אותי בדרך המלך ללכת בדרכך שתחזק אותי כי אתה יודע כמה אני נישברת… שתיתן לי את הכוח להיתמודד עם דברים.. סליחה מי כול הלב שלי זה מה שאני רוצה לבקש.. ושתדע שזה באמת בא מהלב ! 🙁 בורא עולם שלי.. אבא יקר שבשמים..   אתה היחיד שבאמת מקשיב לי ! שבאמת יכול להבין אותי ! אתה הנשמה שבתוכי אבא שלי… אני אוהבת אותך !!!!! אתה היחיד שאני מחזיקה מימנו ואתה יודע כמה קשה לי ומה אני עוברת..

בכל מה שקורה אני רוצה לשתף אותך.. שתכוון אותי איך להיות אישה טובה יותר.. ומה לעשות ברגעים של כאב.. בבקשה, תיתן לי סימנים, סימנים שאתה עוד איתי, סימנים שסלחת לי:( , אתה יודע כמה אני מלאת רצון טוב ויכולה לשנות דברים, בקיצור אתה יודע מה אני שווה, ואני שווה הרבה ויש לי הרבה כבוד ואני רוצה להראות את זה לעולם..להראות ולהוכיח שאני לא מי שהם חושבים!! ודבר אחרון אני רוצה לבקש סליחה על זה שחיללתי ליפעמים את מיצוותך ואת השבת… 🙁

מקווה שתיסלח לי…  מי ביתך הקטנה והאוהבת אלה….

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *