סליחה אהוב כרמתי לך לחשוב

שרמתי אותך לא התכוונתי פשוט לא ידעתי, סליחה שגרמתי לך לחשוב שאני מקבלת אותך אהבה מלאה וברגע שראיתי אותך כמו שאתה כל האהבה העצומה העוצמתית של שנים פשוט חדלה להתקיים כאילו לא היתה אף פעם.

סליחה שחשבתי שאתה נשמה תואמת הזיווג הקוסמי שלי. סליחה שנוצרו בנינו טלפטיות.

סליחה שיש דברים שאתה עושה שמזעזעעים את נשמי את נשמתי. סליחה שאמרתי לך שאתה צריך לקבל את עצמך, יש דברים שאסור לקבל הם אסורים הם פוגעים באחר.

סליחה שראיתי בך במשך שנים רק את הטוב סליחה ששלחתי אלפי הודעות ואף פעם לא הרפתי. סליחה שאני רואה בך כרגע רק את המכוער ואין געגועים בליבי. רק רצון להבין מה הסיבה שבגללה ראיתי אותך עם ילדה בת 17 שבמקרה היא גם אחותי הקטנה. תסלח לי כי לרוב אני מחפשת דרך לעזור לאנשים להתמודד עם פאקים שלהם.

מחפשת דרך להבין לקבל את התנהגותם דוקא איתך האדם שאהבתי במשך שנים אין בי רצון להבין מה גורם לך לפגוע אין בי כבר כעס ולא כאב עלייך. אין בי רצון לפגוע. גם לא מתביישת בך.

זה כאילו מין זכרון על גאון עם עניים ירוקות שכבר לא קיים.

משהו שכאילו לא היה אף פעם. תשוקה ואהבה טלפתיות והתרגשיות שמעולם לא היו שמעולם לא יהיו.

כי פשוט אף פעם לא הכרתי אותך באמת.

לפעמים גם נראה לי שאתה לא יודע מי אתה משנה מסכות משנה תפקדים מביא כריזמה לכל מקום קסם אבל הכל מזוייף כי גבר בן 50 שנוגע בילדה בת 13 וחצי לא יכול להיות מלאך אולי שטן בתחפושת שמשנה את עורו מרגע לרגע כמו נחש שמשיל מעליו את קליפתו ונעלם מתחת לאבן.

ההיית אהבת חיי הפכת בעיני לדמות השטן תסלח לי על כך שכנראה מעולם לא אהבתי כי לא ידעתי מי הינך באמת .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *