סליחה אלוהים..סליחה אמא!

אני לא יודעת מאיפה להתחיל..יש לי כ"כ הרבה לכתוב.. אבל אני אקצר..אני רוצה לבקש ממך סליחה בורא עולם.. על זה שעזבתי את הדרך שלך..על המים בהם אמרתי שאני לא מאמינה בך..ניפגעתי כ"כ המון..פשוט תקופה כ"כ ארוכה שכלום לא הצליח בה..

אבא שבשמיים אני מצטערת על זה שאני לא מאמינה בך..על זה שאני כ"כ מאוכזבת מהחיים עד שלפעמים בא לי לזרוק הכל לפח ופשוט לעוף מיכאן.. אמא? אני מצטערת אמא אני מצטערתת!! אני מצטערת שאני הבת שלך!! מצטערת שאני מאכזבת אותך פעם אחר פעם אמא!! אני יודעת שאת היית מעדיפה שאני לא יהיה קיימת..ובכל זאת הולכת איתי צעד בצעד..ואני?! במקום להכיר תודה..פוגעת בך פעם אחר פעם..

תביני אמא..זה לא משינאה..זה מתיסכול!! מכאבב!! אבא שלא יודע בת כמה אני בכלל!! שלא נימצא שם לצידי!! את תמיד היית שם אמא! נתת את החיים שלך בשבילי! התפללת לאלוהים כל יום שיהיה לי טובב! ומה אלוהים עשה?! עוד רעע!! אני משתדלת להאמין שיום יבוא ויהיה לי טוב..אבל היום הזה לא מגיע ונימאס לי לחכות..!!

אמא ואבא ? אני אוהבת אותכם ומצטערת שאני כזאתיי אבל אני מנסה להשתנות ואני לא פשוט לא מצליחה…אנשים לא מאפשרים לי..ואתם יודעים כמה אני פגיעה..מראה כוחניות..כמה אני חזקה..אף אחד מהאנשים בגילי לא מתעסק איתי..אבל המבוגרים?! דורכים עליי כל פעם שאני בכלל מנסה ומזכירים לי כמה אני לא שווה כלום!!! אבל אני מבטיחה לכם אבא שבשמיים בורא עולם..

ואמא יקרה..יום יבוא ואני יוכיח לכם כמה המון אני שווההה!! יום יבוא תסתכלו עליי ותתגאו שאני הבת שלכם! בורא עולם ייתגאה שהוא יצר אותי את תדגאי שילדת אותי!! מבטיחה ..

פשוט מבטיחהה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *