סליחה, אני מבקשת סליחה

סליחה מהלב שלי: סליחה שגרמתי לך סבל.

סליחה שעשיתי את מה שהגוף דרש, למרות שידעתי שזה יכאב לך אחר כך. סליחה שגרמתי לך להרגיש דברים שלא היית אמור להרגיש.

סליחה שהמוח שלי, שאוהב לאכול סרטים, גרם לך להשמין מהם, ולהגיע למשקל יתר. סליחה שהכבדתי עליך, שגרמתי לך לשקוע.

סליחה שחשבתי שאתה יכול להכיל, כשאתה כבר מפוצץ מבפנים. סליחה שנתתי לך להרגיש אושר מדומה, שגרם לך לעלות על גדותיך, אבל משקר. סליחה שעוד לא מצאתי לך לב תואם.

סליחה. סליחה מהמוח שלי: סליחה שהפעלתי אותך שעות נוספות השנה, בלי לשלם לך בתמורה. סליחה שגרמתי לך להרגיש חכם, כשהיית הכי טיפש בעולם.

סליחה ששיקרתי לך, שאמרתי לך שהלב קובע ולא אתה. זה לא נכון. אתם צוות. סליחה שאני לא יכולה להניח לך. סליחה שאני לא יכולה לשלוח אותך לחופשה, מגיע לך. סליחה שאני לא יכולה להניח אותך בלילה בכוס ליד המיטה, לתת גם לך מנוחה בלילה.

סליחה שבגללך אני ערה עכשיו, במקום לישון. סליחה. סליחה מהמשפחה שלי: סליחה שאני לא סבלנית כמו שהבטחתי לעצמי להיות. סליחה שאני צועקת כל כך הרבה, ועושה המון רעש על כלום. סליחה שאני לא משתפת אתכם במה שעובר עליי.

סליחה שאני לא גורמת לכם להבין, אבל יודעת להאשים שאתם לא מבינים. סליחה שאני לא שם בשבילכם כשאתם צריכים אותי. סליחה שלפעמים אני מרוכזת בעצמי, במקום להתרכז באנשים שיקרים לי.

סליחה שלפעמים אני שמה אתכם במקום לא ראוי לכם, בסדר עדיפויות נמוך יותר. סליחה שאני נוטה לשכוח שאחרי הכל, אתם הכל בשבילי. סליחה שאני לא זוכרת שבסוף, רק אתם תהיו שם, אחרי שכל העולם יעזוב. סליחה שאני לא אומרת לכם מספיק שאני אוהבת. סליחה. סליחה ממך, חברה יקרה שלי: סליחה שאני לא תמיד קשובה לך. סליחה שלפעמים אני עסוקה בעצמי.

סליחה שלפעמים עוברות לי מחשבות קנאה בראש. סליחה שאני לא תמיד יודעת להעריך אותך. סליחה על כל הפעמים שכמעט איבדתי אותך, בלי לשים לב. סליחה שאני עצלנית, כל כך, שזה נראה כאילו אני מנצלת אותך, או מתנשאת.

סליחה שלפעמים אני עושה טעויות, כאלה שאני יודעת שכבר פגעו בך בעבר. סליחה שאני לא תומכת בך מספיק. סליחה שאני לא גורמת לך מספיק להבין מי את ומה את בשבילי.

סליחה. סליחה ממך, גבר: סליחה שגרמתי לך לחשוב שאולי יש סיכוי, כשידעתי שלא. סליחה שהשליתי אותך, כשידעתי מראש לאן זה הולך. סליחה שהכנסתי אותך עמוק אליי ללב, כל כך, שהיה לי קשה להוציא אותך.

סליחה שלחצתי מהר מדיי ולא שחררתי. סליחה שלא הבנתי את הרמזים שלך, לטוב ולרע. סליחה שחשבתי שאתה אולי האחד, למרות שאתה רחוק מלהיות. סליחה שאולי קצת ניצלתי אותך, כדי להרגיש טוב עם עצמי. סליחה שלא נלחמתי עליך, למרות שאולי הייתי צריכה.

סליחה. ואם אפשר, בקשה קטנה קצת לפני שעוד שנה מתחילה. קצת לפני שכולם יתחילו לבקש. אם אפשר, שנה קצת, רק קצת…. יותר טובה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *