סליחה ומחילה ענקית

אלוקים היקר אני מבקשת סליחה מחילה וכפרה על כך שהייתי גאוותנית והפכתי להיות קשוחה לאהוביי. מבקשת סליחה מילדיי שאני בחרתי להביא אותם לעולם הזה ולא בחרתי להם אבא ראוי שירעיף עליהם אהבה ובטחון. מבקשת סליחה שפגעתי, שיקרתי, ריכלתי, גנבתי .

מבקשת סליחה מאימי היקרה שתיבדל לחיים ארוכים אם פגעתי בה ולא בכוונה אלא רק מתוך כאב אגואיסטי. מבקשת מחילה מבנותיי שלא נתתי להם אהבת אם כפי שצריך לתת ולמרות שהן בנות נפלאות ועצמאיות. מבקשת סליחה מבני שאין בי הכח להתמודד עם המצבים שהוא נקלע להם למרות שכל הזמן אני נלחמת עם העולם שנגדו. מבקשת סליחה אם שברתי לב של מישהו זה לא היה בכוונה .

מבקשת סליחה מאחיי שלא קיבלתי את אורח החיים השונה שהם בחרו בו. מבקשת סליחה מהעובדים איתי בעבודה שדיברתי עליהם או העלבתי אותם או שפטתי אותם לא כראוי.

בבקשה אלוהים עשני אשה יותר טובה ללא זדון או כוונה רעה תן לי כדי שאוכל לעזור לכולם כפי שבאמת הם צריכים עזרה ותן לי את הכלים להתמודד עם הקשיים המלווים אותנו בכל יום מחדש.

בבקשה אלוהים תן לי בריאות וסבלנות לקבל את הדברים כפי שהם ולא לנסות לשנות את העולם לפי ראות עיניי. אנא ה´ רחם עלינו ושמור על משפחתי המורחבת וילדיי המדהימים ובבקשה הכנס לליבי שמחה ועקור מליבי את העצב והמכאוב.

בבקשה אלוהים פתח מזלם של ילדיי למען יראו אושר בחייהם ולמען אוכל לראות את נכדיי סליחה ומחילה סליחה ומחילה סליחה ומחילה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *