סליחה ותודה בורא עולם !

אלוהיי ..

אני מריגשה שכל כךך אכזבתי אותך, את עצמי, אתת ההורים שלי, וגם לפעמייים אפילו את חברות שלי. אבל במיוחד אכזבתי אותך.. עםם כל החטאים שעשיתי ואני כל כך מצטערת. כל כך הייתי רוצה להחזיר את הגלגל לאחור, אבל אי אפשר.

אפשר פשוט ללכת קדימה ולנסות להיות טובים יותר, וכך אני מתכוונת לעשות. אבא גדול שבשמיים אני רוצה לבקש סליחה על כל כך הרבה דברים : בראש ובראשונה סליחהה סליחה סליחהה לא יספיקוו כל הסליחות שבעולם בכדי שתבין עד כמה אני מצטערת שלא כיבדתי את הוריי, קיללתי, צעקתי, זילזלתי, בהוריי שנתנו לי הכלל שנותנים לי וכניראה שגם יתנו ואני פשוט רק ממשיכה לזלזל לנהוג בהםם בכל כךך חוסר כבוד .

אבל זה כל כך כואב לי כמו אבןן כבדהה בלב , כמו גוש מחניק בגרון בכל פעםם שאני ניזכרתי במעשיי. סליחה על שלא שמרתי שבת מספר פעמיים משום טיפשותיי וחוסר השליטה על מעשיי ובשלל כך שאני ניגררת בקלות אחר מעשים של אנשים אחרים ולא הולכת בדרכך אלוהיי שהיא הדרך הטובה ביותר. סליחה שלא חיכיתי מספיק בין בשר וחלב. סליחה שדיברתי לשון הרע. סליחה שגנבתי , ועוד מהבן אדם הכי טוב. שלא היה מגיע לו שאני יגנוב ממנו, אך יצר הרע גבר עליי ואני כל כך מצטערת. סליחה שאיני מעריכה מספיק את כל מה שנתת לי וכל פעם אני מבקשת עוד ועוד ולא מסתפקת במה שיש ,

ותודה לך אבא גדול שבשמיים נתת לי המון ואני רק באה בטענות ומזכירה לעצמי ולך, כמה שרע לי. סליחה על חוסר צניעותי. סליחה שאיני מצליחה לשלוט על הפה שלי ומוציאה מילים מבלי לחשוב עלייהם לפני כן. סליחה שפגעתי בכל כך הרבה אנשים ועשיתי דברים רעים ואמרתי דברים רעים גם אם לא היתה לי כוונה לכך.

אאלללווהייי !! לאא יפסקוו הסליחות שאצתרך לבקש ממך אז אנא אלווהיי עזור לי להגיע לדרך שבה אוכל להפסיק לבקש סליחות ממך ומכל העולם ופשוט אהיה שלמה עם עצמי ועם איך שאני והתנהגותי ברעג שאגיע לדרך הטובה הדרך שלך בורא עולם כי אין דרך טובה מזאת. אבל רק רציתי שתדעע שאני באמת באמת מצטערת על הכל ומבקשת סליחה מעומקיי נישמתי אנא סלח לי בורא עולם אבא גדול שבשמיים ה´ אל רחום וחנון סלח לי !!! למרות כל החטאים שעשיתי נתת לי הרבה טוב בחיים האלו ועל כך אני מודה לך כל כך אבא גדול שבשמיים תודה תודה תודה למרות שלא הערכתי את זה מספיק אני רוצה שתדע שאני מודעת לכל הטוב שנתת לי ולא אתעלם מכך ועל כך

אני מודה לך ואודה לך כל יוםם מחדש תודה הקדוש ברוך הוא אני אוהבת אותך !!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *