סליחה לאהבת חיי

סליחה לנסיכה שלי שאותה פגשתי לראשונה בארומה סליחה למושלמת שגרמה לי להרגיש חי בזכות הרגעים המאושרים יחד,בגבעה ,שחיה בלילה שלנו בים,בקניות שלנו יחד החיוך המושלם שלך המגע …

סליחה שאהבתי אותך יותר מידי וסליחה שניפגשנו בזמן לא מתאים אחרי כול מה שעברת בחיים ושאני לא הראשון שלך וסליחה על מה שקרה תביני שאני לא מלאך אני גם בנאדם והשטן השתלט עליי כניראה ברגעים של כעס שעשיתי מה שעשיתי אין מילים לתאר את הכאב שאני חש ואת הסליחה שאני מבקש ממך.

את היית לי נס בחיים שלעולם לא ישכח אותך את גרמת לי להאמין במשהו בחיים לא האמנתי שיכול לקרות לי נתת לי לראות דברים בצורה אחרת נתת לי להרגיש יותר אמיתי ולפרוק את הכאב שהיה לי בעולם הזה.

ורק את מבינה מי כמוך יודעת הדמעות הראשונות שלך מאושר ברגע הראשון עדיין רצים לי בראש שהכנתי לך תקליפ ושהיתי שם לך מתנות מתחת למיטה הפרחים והחיוך הכובש שלך שקורן באור של אהבה אין סופית סליחה שאני ניפגע וסליחה שאני מבקש ממך דברים קשים לעשות למעני שיהיה לנו יחד טוב יותר ושאת לא מוכנה מקווה שאלוהים יתן לך כוח לסלוח ולעשות הכול למען אהבה בלי חשבונות אחרים מסביב תמיד תמיד תמיד לנצח רק את. "על כול פשעיה תחטא אהבה".

One thought on “סליחה לאהבת חיי

  1. אתה לא יכול להשתמש במשפט"על כל פשעיה תחטא האהבה"אחרי כל טעות שאתה עושה ובטח לא משהו כזה… התמונה הזאת לא יוצאת לי מהראש… אני כבר לא יודעת מה לעשות עם עצמי…אני מחזיקה את עצמי לא להישבר ליד המשפחה שלי אבל כל כך קשה לי. אתה האדם האחרון שהייתי חושבת שיעשה לי דבר כזה, אני כל כך אוהבת אותך וחשבתי שגם אתה… אני לא מאמינה שאדם שאוהב כל כך מסוגל לזה, גם אם הוא הכי עצבני או פגוע, אני הייתי כבר במצבים שלך אחרי מריבות שלנו ואני בחיים לא חשבתי לעשות משהו כזה ובחיים לא הייתי עושה , ולבוא ולהגיד שהשטן השתלט עלייך זה לא הולך… גם אחרי כל מריבה שלנו האמנתי שאפשר לסדר הכל והייתי בטוחה שאתה העתיד שלי, היום אני כבר לא יודעת, ולמרות האהבה הגדולה שיש לי אלייך אני צריכה עוד זמן עם עצמי לרפא את הצלקות או לפחות לנסות כי אני לא מאמינה שאני אי פעם אוכל לשכוח את זה… עכשיו אני גם מבינה שכנראה לקחת אותי כמובן מאליו , עשית את הטעויות שלך וחשבת שתמיד שכשתגיד לי שאתה אוהב וש"על כל פשעיה תחטא האהבה" שאני אסלח… הפעם אני לא יודעת אם יש לי את הכח הזה..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *