סליחה לאחר ארבעים שנה לאלוהים

בקשת הסליחה שלי . אלוהים שלי !!! מעולם לא ביקשתי ממך דבר מיוחד . וכעת לאחר ארבעים שנה למלחמת יום הכיפורים . אני מכניע ראשי בבקשת תודה ומחילה . אני מודה לך שלמרות העבירות שעשיתי לא הורדת אותי עד עפר גם בלכתי במדבר ובמלחמותיי.

בהרג שהרגתי ובחיים שהשארתי .לא אדם מושלם אני כפי שאני מצטייר . יצאתי לצבא ליחידה קרבית למרות השגותיה של אמא .

שכל כך צפתה את העתיד לבוא לי בפציעתי במלחמה . היא חשה זאת בכל רומח אבריה . ברשותך אלוהים יקר פעם ראשונה בה אני מבקש מחילה כל עוצמתית . מהורי מחבריי וכל עדת ישראל . אנא העבר מסר זה להורי וחבריי היקרים שנמצאים אצלך בגן העדן ,גן הצדיקים ז״ל בחברת כל מלאכי השרת צדיקי כל הדורות .

שמור על אהוביי משפחתי הקרובה , אחיי האהובים . ילדיי המקסימים ובני דודי ושתי דודותי היחידות שנותרו שלח להם ברכה וחיים יפים . וכן גם משפחתי וחברי האהובים שמעבר לים הגדול .ואל תפסח אפילו על אחד מהם בבקשה .

חבריי למלחמה שנפלו על קידושך . וחבריי שנמצאים ביננו וחשים לפחות כמוני . אני משער, אמא ואבא יקרים לי כמה שאתם חסרים מאז שהלכתם לגן העדן שום דבר לא דומה למה שהיה קודם לפני לכתכם .אני מבקש סליחה שלא הצלחתי לשמור עליכם בחיים לעוד הרבה זמן.

למרות שזה לא היה לעיל בידיי לעשות זאת , לך אמא גם כשאמרו שמצבך קשה חשבתי שתתגברי כי תמיד התגברת …, סליחה שלא הייתי ליידך יותר. סליחה שכעסתי,שלא התנהגתי יפה אלייך , סליחה שלא הזמנתי אותך להיות איתי יותר.., סליחה על הכל .את כל כך חסרה לי .אני עושה כמיטב יכולתי לשמור על המשפחה שיהיו יחדיו את שרצית את כולם מאוחדים .

ואני משתדל להבטיח אמא ואבא שאני עושה את זה למען שלימות משפחתינו בפשטות שלכם אתם כל כך חסרים לי . אני מתגעגע אפילו לדברים המעצבנים שלך ומוכן לקבל את הרוגז של אבא על דברים שעשיתי בהיסח הדעת .

אמא היית הדבק שמאחה את המשפחה שמרי עליינו ותדאגי לי ולכולם כמו תמיד .כי רק את ואבא דאגתם לנו כל כך ומרגיש כל כך חסר אותכם .וחסר אונים בלעדיכם. תודה לך אלוהים על הקשבתך . ושמור כל אהוביי. מישראל

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *