סליחה להורים אולי זה מאוחר

אוקי , אז חשבתי על זה כבר כמה זמן .. וכן אולי זה מאוחר מידי אבל עדיף מאוחר מאשר לעולם לא ! אז רציתי להגיד כמה מילים בכללי על מה שקרה השנה הזאת.


שאני מצטערת על הכל, על ההתחצפויות הפגיעה והזלזול בכם ועל היחס הלא כל כך אמפאתי שלי והחוסר כבוד שהפגנתי כלפיכם . כן, בדיעבד אני מרגישה רע עם כל מה שכתבתי ואני מתביישת בעצמי שהגעתי לרמות שהגעתי אליהם ולמילים הפוגעות שאמרתי לכם או כתבתי עליכם.


ללא ספק אני חושבת שנפגעתם קשות, ואני כל כך מצטערת שהגענו למצבים הנוראיים שאני יצרתי וכן זה בגללי ובאשמתי , ואני מצטערת שהגעתי למצב כזה שאני מעליבה אתכם ומשמיצה אתכם שבתכלס אתם רק דואגים ורוצים שיהיה לנו טוב.


אני לא רוצה שתתייחסו אל המילים שכתבתי ברצינות, משום שכתבתי אותן מתוך כעס ואתם צודקים זה לא דרך להתבטא ונכון , הייתי צריכה לספור עד עשר ואולי אפילו יותר כדי להירגע ולא להגיע לרמות ממש נמוכות . אני לא התכוונתי לפגוע בכם ואני לא באמת שונאת אתכם זה רק מה שנאמר מתוך כעס ועצבים ואתם צודקים זה לא דרך להתבטא (כמו שציינתי מקודם). אני מודה שממש לא הייתי צריכה לעשות את הדברים שעשיתי ולא הייתי צריכה לכתוב את המילים הנוראיות .

אני חייבת לציין שהייתי צריכה לחשוב פעמיים לפני שהוצאתי את המילים הבוטות האלו מפי ולפי דעתי הייתי יכולה לומר את מה שאמרתי בדרך פחות פוגעת בסופו של דבר אני לא מאחלת לאף אחד למות או משו כזה כי בסך הכל אתם המשפחה שלי ואני מקווה שאם יהיו מצבים שאני אצטרך אתכם אז אתם תעמדו מאחוריי .

יש צורה אחרת להתבטא ואני מודה שאני עדיין לא ממש יודעת איך לעשות את זה. ונכון שבשנה האחרונה לא ממש למדתי כי עברתי דברים שאתם אולי לא יודעים עליהם אבל זאת גם אחת מהמטרות שלי השנה הזאת (כיתה ט´) להצליח יותר בלימודים כי אני מבינה שזה יעזור לי אחר כך ויקל עליי ובלי שום קשר זה בונוס של ידע כללי בדברים שונים. זאת אומרת שאני ירחיב את ידע העלם שלי .


ואם רק הייתם סולחים לי זה היה הרבה יותר טוב וזה משהו שנכתב מהלב שלי אז אני באמת מצפה שתיקחו את זה לתשומת ליבכם !!
ובאמת אני מקווה שתהיה לנו שנה טובה יותר ואולי במשך השנה המילים יוכלו לצאת מהמחשב .. סליחה על המון דברים שיצאו משליטה ..


ואם הייתי יכולה להחזיר את הגלגל אחורה לא הייתי את הדברים שעשיתי כי עכשיו (רק עכשיו וחבל) אני מבינה שזה טעות ענקית ובסך הכל הרסתי לעצמי ..
ואני מעריכה את הדברים שאתם עושים למעני שלא תטעו ותחשבו שאני כפוית טובה אבל אולי אני לא בדיוק מראה את זה ..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *