סליחה לידיד הכי טוב שיש לי בעולם :(

היי.. שלום .. ושוב היי ♥
אתה יודע.. כל כך הרבה דברים עברנו ביחד אבל בגלל טעות של מחשבה אחת ולא יותר.. טעות של רגע אחד שלא עובר.. אני מרגישה כל כך רע … אני יודעת שפגעתי בך מאוד ! נפגעתי מעצמי .. נפגעתי בשבילך !

כי אני כל כך אוהבת אותך ואתה כל העולם בשבילי ואני באמת לא אני כשאין לי אותך ולא אכפת לי כבר מה כולם חושבים אני בסך הכל מבקשבת בקשה קטנה .. רק שקשה לקיים אותה.. שתסלח לי ♥ כי אני הבנאדם האחרון שירצה לפגוע בך ואתה הבנאדם האחרון שאני ארצה לפגוע בו !

אני לא רוצה שנריב ואני לא רוצה שיהיה בינינו מתח כזה או אווירה רעה .. אני רוצה אותך , אני צריכה אותך ואני לא רוצה שנגיע למצב שאנחנו לא מדברים כי אחר כך אי אפשר לרפא את הפצעים ואחר כך אי אפשר לחזור לדבר אחרי כל הכאבים . מניסיון .

אני מקווה מאוד שאתה בכלל מבין על מה אני מדברת .. אני מקווה מאוד שאתה מסכים לפחות עם חלק ממה שאני כותבת . אני רק רוצה בטוב בשבילך .


אני כמעט בוכה כשאני חושבת עליך ועל כמה שפגעתי בך ואני לא חושבת שבגלל מה שקרה אנחנו לא צריכים לדבר יותר לעולם.. אני לא מוצאת מילים לתאר את מה שאני מרגישה .. כל עצוב לי ורע לי כי אני יודעת שפגעתי בך , פיזית ורגשית . לטעות זה אנשוי … אבל לסלוח ? זה אלוהי ! אז מה אתה אומר ? 
שלך תמיד, 
____

8 thoughts on “סליחה לידיד הכי טוב שיש לי בעולם :(

  1. תודה רבהה
    היי תודה רבה למי שכתב מכתב זה אני והידיד הכי טוב שלי אי פעם רבנו ריב רציני מאוד והוא כעס עלי נוראא והמכתב הזה ריגש אותו ממש וגם אותי תהיו בן אדם תבקשו סליחה עם אתם מרגישים שפגעם הכל לטובה….

  2. נפש טובה !#&#!
    זה כלכך מרגש… תהיו בני אדם טובים… בבקשה, ואל תרדפו בצע ♥♥♥♥ תודה…

  3. סלח לה
    תני לו לקרוא את זה לידך, אין מצב שלא יחבק אותך חזק ולפחות יתחיל בדרך אל הסליחה…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *