סליחה לך.. מתעקשת

כלכך הרבה זמן שאני אוהבת.. כלכך הרבה זמן שהחיים שלי זה אתה.. כלכך הרבה ימים מאושרים.. אבל..

גם כלכך הרבה ימים דיכאוניים.. מה לא עשיתי כדי לראות אותך?.. בפינה של בית הספר, כשהלכת לשחק כדורסל, בימי שישי.. רק כדי לראות אותך, ולהרגיש שהשפתיים שלי מתעקלות לחיוך אחד.רחב.מאושר. וכך היה…

כל הזדמנות לראות אותך, להיות קרובה- ניצלתי. אני רוצה לבקש סליחה..

רק שגרמתי לך להרגיש אשם בזה שאתה לא מסוגל באמת לאהוב אותי. לפחות לא כמו שאני אוהבת אותך. וסליחה על מה שאמרתי, וסליחה על הפרצופים שעשיתי כדי לגרום לך להתחרט.

סליחה על הנסיונות שלי להוכיח לך מה אתה מרגיש.. סליחה, סליחה שניסיתי לגרום לך לאהוב אותי בכוח, סליחה שזכרתי כל ´´אני אוהב אותך..´´ שאמרת, סליחה שהתעקשתי למרות שהכחשת. למרות שעל זה אתה צריך להתצל בפניי..

כלכך הרבה דברים שעשית פגעו בי בחיים… אבל אף-פעם לא באמת ניסית לפגוע.. סליחה על כל דבר שעשיתי שפגע בך.. סליחה שכשאמרתי שאני כבר לא אוהבת, שיקרתי, וזה היה רק בשביל שתוכל להיות עם מישהי שאמרה שאוהבת אותך..

סליחה שעם כל האהבה שלי אליך, לא יכולתי להיות האחת שלך, זאת שאתה חולם עליה כל יום לפני שאתה הולך לישון.. סליחה.. פשוט גדולה ואוהבת.. ואני אוהבת אותך כלכך שאפילו שאני יודעת שאני לא צריכה לבקש על כל הדברים האלה סליחה, אני עדיין עושה את זה, כי אני תמיד מנסה לגרום לך להיות מאושר..

עכשיו הבנתי שלגרום לך להיות מאושר זה יכול להיות- איתי, או בלעדיי.. סליחה.. ממעמקי לבי.. ותודה על ההבנה והדאגה שלך… אוהבת אותך לעולמים אהוב יקר שלי.

אוהבת, ומתנצלת.. 3>

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *