סליחה למושלם שלי

אני עושה את זה כל הזמן משהו דפוק בי. אולי אני לא יודעת לאהוב אני לא יודעת.

אין לי שליטה ברגעים כאלה כאילו אני מישהי אחרת מין פיצול כזה שמופיע . אולי מישהו שם למעלה בודק אותי. הרסתי לעצמי.

אין לי בעצם מה לבקש סליחה אני לא חושבת שהמחילה מגיעה לי בגלל שקיבלתי אותה המון פעמים שזה כבר לא אנושי.

אני רוצה עדיין לנסות להסביר את עצמי, שבעצם אין לי כל כך מה להסביר. בגדתי בך שוב, בך. אני לא יודעת איך יכולתי. רק היום הייתי בזרועות שלך והיה לנו כל כך טוב למה דווקא היום הייתי צריכה לעשות את זה לעצמי?? אני לא יודעת.

סליחה על זה שאני לא מבינה את עצמי ופוגעת בך, סליחה שאני דפוקה. סליחה על זה שאתה לעולם גם לא תדע מזה, סליחה שאני לא מסוגלת להגיד לך כי אז תעזוב אותי. סליחה שאני לא אומרת לך את הדברים שיש לך זכות לדעת.

סליחה שבגלל שאני בוגדנית ולא מאמינה בעצמי קשה לי להאמיו גם באחרים, סליחה שאני קנאית כשאין לי סיבה. סליחה שאין לי את האומץ.

סליחה, כי מגיע לך יותר טוב מזה ואני לא מסוגלת לפנות את הדרך ולתת לך את זה. סליחה שהלב שלי לא נקי. היום אמרת לי שהלב שלך נקי אז שלי לא במיוחד לא אחרי היום. סליחה על השקרים. סליחה גם לעצמי שחשבתי ואשלתי את עצמי שאני יכולה להשתנות, היה הרבה יותר קל אם הייתי משלימה עם זה ולא סובלת כל כך, הלוואי והייתי מצליחה לשנות את זה כל כך הרבה דברים היו נפתרים.

מה שאני מרגישה זה רע מכדי לכתוב אני גם לא מוצאת כל כך את המילים. אני טמאה.

איך אני יוכל לנשק אותך שוב??? איך אני יוכל להסתכל בעיניים של המלאך שלי ולדעת שעשית משהו כל כך מלוכלך שוב ושוב ושוב..איך אני יוכל להמשיך להיות איתך שאני יודעת שזה לא מגיע לי?? איך אני יוכל לעצום את העיניים שלי ולנסות קצת לנוח מהחרא שהכנסתי את עצמי אליו?? למה אין לי את האומץ להיות בלעדייך? מגיע לך משהו אחר.

אני אוהבת אותך למה אני לא יכולה להניח לך ולהפסיק לפגוע בך?? דווקא היום שזה מסמל תאריך מסויים בשבילנו איך אני דופקת הכל ואת האהבה הזאת?? לא יעזור לי שאני כותבת פה אבל זה הדבר הראשון שחשבתי עליו אולי יש לזה סיבה.

אז יש לי איזשהו מסר לאנשים שאולי יקראו את זה: אל תעשו את זה. אני יודעת שזה קשה ושכל אחד יש סיבות משלו אבל לא אמורות להיות סיבות.

האהבה היא דבר כל כך טהור שלא צריך להכניס בה את החרא של הבגידות והשקרים.

אל תשלימו עם זה שאתם עושים את זה, אם אני ידע שגרמתי לפחות לאדם אחד להתחרט על משהו כזה שהוא עשה או יותר טוב להמנע מזה אני כל כך ישמח וידע שלפחות בדבר הזה שאני כל הזמן נכשלת ומנסה לעבוד על זה מישהו אחר הצליח זה יעשה לי כל כך טוב.

בבקשה אל תהרסו לעמצכם אם אתם בטוחים שאתם אוהבים את האדם שאתם נמצאים איתו תשלטו על היצרים שלכם, אין דבר יותר טוב מאהבת אמת בלי שקרים והסתרות.

בהצלחה לכולם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *