סליחה מאמא שלי…

סליחה שהכל יצא לא כמו שרצית… סליחה שאני שיקרתי לך הרבה. סליחה על זה שאת בטחת בי כולכך ואני ניצלתי את זה. סליחה שאני לא הבת המושלמת שלך,סליחה שאני לא כמו שהייתי פעם…. אבל מה שהכי הורס אותי זה שכשיום אחד אני יצאתי מהבית בלי שתסכימי לי ואז כשחזרתי הביתה את אמרת לי ש"את יכולה לשכוח שאני אמא שלך ושאת יכולה לשכוח שאת הבת שלי"…למרות שלא בכיתי. אני לא בן אדם חזק במיוחד נפשית אבל בכל מקרה לא בכיתי….

אני יודעת שפגעתי בך בצורה הכי מזעזעת שיש! את האמא הנפלאה מכולם ואין עליך…. ואני רוצה שהכל יחזור להיות כמו שהיה פעם אבל אני יודעת שזה לא יקרה אף פעם…. ואם את לא תסלחי לי אז אני אבין אותך מאוד ואז פשוט לא יהיה לי בשביל מה לחיות כי בעצם את הכל בחיים שלי האמא שכל ילד וילדה ירצו האמא שיש רק בחלומות….

ובקשר לזה שאני באמת ימות אז אני רצינית איתך. אני לא רוצה שזה ישמע כמו איום או משהו אבל זה מה שיש. ולא אכפת לי כמה זמן אני אשב בחדר שלי בלי אוכל (איבדתי את כל החשק לאכול) ולא אכפת לי כמה זמן אני לא אטייל עם חברים,לא אכפת לי כמה זמן אני אהיה בדיכאון (וזה לא סתם דיכאון)….

אני יודעת שכל מה שיכולתי להרוס הרסתי… ואני לא רוצה להבטיח לך שאני אשתפר ושאני אהיה בת יותר טובה כי אני יודעת שלא תאמיני לי! אז רציתי לבקש ממך את הסליחה הכי ענקית מכולם! אוהבת אותך תמיד הבת שלך…

3 thoughts on “סליחה מאמא שלי…

  1. ברכה מהממת
    הברכה ממש ממש יפה ומרגשת… כל הכבוד לאתר.. תמשיכו כך!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *