סליחה מבעלי היקר

פעם לפני הרבה שנים תפסתי את בעלי מתכתב עם מישהי מהעבודה שלו, הם היו שולחים הודעות אחת לשניה, הוא היה נכנס לבית אחרי עבודה ותכף אחרי כמה דקות היה מקבל הודעה והיה יוצא והוא חשב שאני לא אשים לב..קראתי את ההודעה שלה וזה מאוד הכעיס והעליב אותי הרגשתי שמערכת היחסים שלנו מפורקת.

דיברתי עם בעלי ונורא כעסתי על התנהגותו ורציתי שניפרד אם אין ביננו שום דבר. עד היום איני יודעת אם היו להם קשרים מיניים מעבר לכתיבת הודעות. בעלי אמר לי שלא היתה ביניהם מערכת יחסים שהם היו רק מתכתבים. לא ידעתי אם להאמין לו.

בינתיים התקשרתי אליה וקבעתי לשוחח איתה ולהתעמת איתה על הקשרים שלה עם בעלי..היתה לנו שיחה מאוד קשה ואמרתי לה שהיא מאוד פגעה באמון שנתתי לה, כוון שהיינו ניפגשים אצלה בבית בערבי שישי עם חברים. שתינו בכינו אחרי השיחה הטעונה הזו. היא אמרה לי שלא היה בינהם כלום ורק היו שולחים מכתבים של חיבה.

שהיא מצטערת שניפגעתי מהקשר שלהם..שאלתי אותה ואם הייתי עושה זאת לבעלה איך היתה מרגישה זה מאוד העציב אותה..היא ביקשה סליחה ממני שלא התכוונה לפגוע.. יומיים אחרי הגילוי בעלי כתב לי מכתב חרטה והביע את אהבתו לי..אך אני הרגשתי שהוא בגד בי וזה עירער את היחסים בניינו וזה גרם לחשוב.. שכנראה כשנשואים כל כך הרבה שנים ואוכלים כל יום אותו דבר רוצים לטעום משהו אחר..מחפשים ריגושים שונים.. אמרתי בליבי שאם לי יהיה מצב שיהיה לי גם חשק לעשות משהו דומה לשלו לא אהסס לרגע.

הימים חלפו ועברו יום אחד פגשתי מישהו שהיתה בינינו יחסים קרובים בעבר כשהייתי רווקה. הוא הציע שנדבר ונשתה משהו יחד..חשבתי מדוע לא..הנקמה שלי הגיע הזמן לממש אותה, לא רק אתה תטעם מהנאות החיים וגם אני רציתי אפילו יותר.. היתה לי מערכת יחסים עם המאהב שנמשכה כמה שנים המאהב רצה יותר ואני החלטתי להיפרד כי לא רציתי להיפרד מבעלי כי אהבתי אותו יותר.. הקשר עם המאהב נגמר.

כי זה לא שווא את המשכיות החיים. המצפון שלי אף פעם לא היה נקי..תמיד הרגשתי שזה סתם משחק שזה לא אני שם, לכן החלטתי להפסיק את הקשר איתו. עכשיו שאני ובעלי שווים כי שנינו טעמנו מבחוץ אני מרגישה יותר הבנה לחזור אליו ולאמר לו מכאן שאיתך אני רוצה להמשיך את חיי למרות הכל אני אוהבת אותך כי אתה האבא של הבנות שלי, למרות הכל אני סולחת לך, וסולחת לעצמי, מקווה שתסלח לי על הכל.

רוצה לאמר לך שאני באמת אוהבת רק אותך, אחרי כל כך הרבה שנים ביחד איתך אני רוצה להזדקן איתך נשמה שלי אהוב שלי..תמיד אזכור אותך.

מכתבי סליחה

מכתבים לאלוהים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *