סליחה מהבת שלי

סליחה, סליחה, סליחה!!!!!!! אני מבקשת ממך סליחה ילדה שלי , על זה שאינני יכולה להיות לך לאם כפי שהיית רוצה וכפי שאני הייתי אמורה להיות, אמא שאוהבת ומקבלת ללא תנאים. סליחה שאני לא מסוגלת לקבל אותך, עם הטעויות שלך, סליחה שאינני יכולה לעמוד מנגד ולראות כיצד את הורסת את חייך, סליחה שאני לא יכולה לקבל

את הבחירה שלך בבחור שמכה אותך ומתעלל בך, ומשלח ידו הוא גניבה. סליחה שדווקא שהבחירה שלך כלכך גרועה והרסנית ואת הכי צריכה אותי, אני לא מסוגלת להיות לצידך, סליחה שאני לא רוצה לראות אותך ולדבר איתך ואני מעמידה פנים כאילו אני חזקה וליבי קשוח, למרות שבכל לילה אני מרטיבה את הכרית מדמעות של געגוע , סליחה שדרשתי ממך להפיל את הוולד שברחמך, כי אני יודעת שבן זוגך שמכה ומתעלל בך יעשה זאת גם לילדך.

סליחה שבזמן שאת הכי צריכה אותי כי את בהריון וצריכה תמיכה ואהבה של אמא, אני לא שם בשבילך, כי אינני מסוגלת לחזות בהרס העצמי שלך, סליחה שאני לא מצליחה להבין וליישם שזו הבחירה שלך ולמרות שהיא גרועה בשבילך, את בוחרת ואני צריכה להיות אמא אוהבת ללא תנאי, סליחה שמרוב אהבה אלייך התבלבלה עלי דעתי ואינני מסוגלת להיות לך אם אוהבת ללא תנאים, סליחה שאני רוצה שתקבלי את דעתי ותראי את מה שאני רואה בעוד שאת מאוהבת עד כלות ואינך יכולה לראות את העתיד העגום, ובעקר סליחה ילדה שלי שאת לא יודעת עד כמה אני אוהבת אותך, כי בשעתך הקשה אני לא לצידך וזה נראה לך, שאינני אוהבת אותך. ובעיקר סליחה שלא הצלחתי להציל אותך מעצמך ומהבחירות שלך. סליחה שאני לא יודעת איך להיות אמא בשעה קשה כזו. אינני יודעת אם אי פעם תסלחי לי אבל אני אוהבת אותך מאוד ילדה שלי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *