סליחה מותק הקשר נגמר

אני יודעת שהאחריות על כך שהקשר נגמר קשור בי , ההייתי קשה איתך שקרתי לך ובסוף גם לא הפסקתי להסביר במקביל גם ההייתי זמינה לסקס עבורך . כל זה היה טעויות שלי בהתנהלות איתך כל המצב הזה גרם לך לקחת אותי כמובן מאליו .

מאמי היה לנו קשר מדהים נתת לי כל כך הרבה השקעת בי הקשבת לי חשבתי שאיתך אני אתחתן האמנתי בקשר הזה , עד הרגע שבו שיקרתי הכל התהפך המבט שלך השיחות שלנו אפילו המגע בהתחלה היה סוער לאחרונה גם זה התייבש מי היה מאמין ? מכל כך הרבה תשוקה וקסם נשאר משהו תפל , מהאחד שנגע בי כמו שאף אחד לא נגע בי שכל ליטוף היה עובר בי צמרמורת , לא נשאר כלום , לא שיחות לא מגע פשוט כלום .

אני יודעת שאתה תשלח הודעה שוב ותתקשר שוב אבל יפה שלי אני כבר לא רוצה , כי כל מפגש איתך גורם לי לשכוח את ההרמוניה האהבה התשוקה המגע שהיה בנינו . זה גורם לי להבין שזה אבד . החלטת שאתה לא משקיע ולא רוצה רק מידי פעם כשאתה מתגעגע אתה חוזר ואז נבהל וחייב לפגוע . לא מעוניינת להפגע לא מעונינת להיות שק חבטות של האיגו שלך .

אולי יום יבוא ואתה תבין את מה שאני הבנתי לפני כמה חודשים שפספסנו משהו מדהים , אבל אתה יודע כשאתה תבין זה יהייה מאוחר !

חרים במה שהיה בנינו – זה היה כאילו תקעת לי סכין בלב , ברגע ששיקרת לי שלא היתה אההב הבנתי שאתה דביל ואין לי שום סיבה לשמור איתך על שום קשר .

והרגע הכי כואב היה כששיקרת לאחרים על סוג היחסים שהיה בנינו באותו רגע ששמעתי על כך הבנתי שלא נותר בי גם הערכה אלייך . אתה גבר טוב אבל עסוק בנקמה ולזה אני כבר לא מסכימה קשה לי להאמין שאכתוב לך שוב אראה או אתקשר אלייך .

נשיקות

מכתבים לאלוהים

אתר סליחה מזמין אתכם לשלוח פקס לכותל המערבי
צוות אתר סליחה מדפיס את המכתב ומניח אותו בין אבני הכותל

התפילות לאלוהים מוטמנות בין אבני הכותל המערבי ומפורסמות באתר סליחה

מהי סליחה

סליחה, מה השעה? סליחה, איך מגיעים לכלבו שלום? סליחה, איך אמרת שקוראים לך? סליחה שדרכתי עליך, לא שמתי לב שאתה עומד מאחורי סליחה? סליחה אדוני? […]

איך כותבים מכתב

מכתב מכתב הוא מסר מאדם אחד לאחר. האדם האחר יכול להיות גם את/ה. כשכותבים מכתב, המילים מקבלות חיים משלהן. הן מחודדות, עוצמתותיות ויכולות לשקף לנו […]

רשימת קברי צדיקים

מידע על קברי הצדיקים בארץ ובעולם. באתר נעזור לכם למצוא את קבר הצדיק המתאים עבורכם שיעזור לכם למצוא את התקווה, האמונה והחיזוק עבורכם. התופעה של […]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *