סליחה מלך הדרך בה הייתי צריך ללכת

אבא היקר, אתה עשית צדק ואני הרשעתי. אבא היקר, אתה נתת לי הכל ואני פגמתי. אבא היקר, אין מילים בפי וקצרה לשוני מלספר לך כל שאני עובר.

תמיד הראתה לי את הדרך בה הייתי צריך ללכת ואני לא סמכתי בה. חיפשתי את הדרך מלבדך, את הדרך שחשבתי שתביא אותי למקום הכי רחוק, טעיתי אבא, טעיתי, תן לי את הכוח לתקן ולהראות לך שאני כן שווה ואני כן יכול לגדול ולהיות כל מה שאני מרגיש שאני יכול להיות.

כואב לי אבא שפגעתי ככה בגוף שלי, פגעתי בגוף הבריא שלי, וזה כואב לי נורא נורא אבא. את הגוף שאתה נתת לי ואת יצרתה, הגוף שהורי העניקו לי.. אני הרסתי אותו בעוונתי הרבים הרסתי את עצמי אבא.

אני מצטער אבא ואמא אני אוהב אתכם ויודע שאתם איתי תמיד, אני מצטער מלך מלכי המלכים, אני מצטער שבת קודש אנא סילחי לי. אני מצטער אבותיי ואמותיי על כל שעוללתי לכם. אני מצטער כל כךךךך שהיצר יצא ממני ושלט כגלים השולטים באונייה בים סוער. לא עצרתי לחשוב האם זה שווה לי, לא עצרתי להסתכל, משמיין כיוונו אותי למקום היפים ביותר על אי אדמות אך אני הרשעתי וחמסתי והזקתי.

סליחה מלך מלכי המלכים. סליחה שהחרבתי עולמות שלמים, סליחה שהחרבתי את עצמי ואת הנשמה שלי.

אל נא תיקחני בטרם ימי, תן לי לתקן את כל אשר שיחתתי. לתקן את כל העולמות שהרסתי, שעקרתי ממקומם. אבא אני אוהב אותך ואת התורה שלך! כולה אמת וצדק. הצל אותי אבא למענך ולא למעני.

הצל אותי אבא. בינך, מתן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *