סליחה מעומק הלב.

אני לא מאמין שהדברים שבעצם אני רוצה להגיד לך, אני צריך להגיד לך כאן..כי פנים מול פנים ראית שהיה לי קשה חוץ מזה ככה זה מובטח שאף אחד לא ידע שזה אנחנו.

אני אוהב אותך ומתגעגע אליך יותר ויותר וחושב עליך כל הזמן.לא מצליח לשכוח אותך, לא מצליח להפסיק לרצות אותך!את חסרה לי ואת לא מתארת לעצמך כמה! אני רוצה לבקש שוב סליחה מעומק הלב על הכל כל מה שפגעתי. ופגעתי הרבה ולא בכוונה.. יש משהו אחד שגם אם את תסלחי לי!אני לא אסלח לעצמי.

את בטח לא יודעת למה אני מתכוון..אני מתכוון לימים האחרונים שלנו יחד והיה יום שבו כעסתי עליך וקיללתי אותך..משהו שאני אפילו לא יודע איך יכולתי להגיד את זה ומאיפה זה באה לי פתאום אני עצמי עדיין לא מבין.אני כ´´כ שונא את עצמי על כך.. בבקשה שאת וד´ תסלחו לי בבקשה! ואייי ילדה שלי כמה פגענו אחד בשניה וכמה פעמיים ביקשתי סליחה ואני מרגיש שזה לא עוזר לא עוזרת הסליחה!!!

כמה פעמיים אמרתי לך שפגעת בי ורק אז ביקשת סליחה חוץ מפעם אחת שבאת וביקש סליחה על מקרה שקרה לאחרונה..לא שמעתי סליחה שבאה ממך.

אבל אני רוצה להגיד לך שנראה לי שהבנתי מה זה לסלוח כי מרוב שאני אוהב אותך אני סולח לך!!! סולח לך על הכללללללללל!! מקוה שגם את תגלי את זה ותדעי אם באמת גם את סולחת לי,למרות שאמרת שאת סולחת..

אני אוהב אותך ומתגעגע אליך מאווודדדדדדדדדדד… מקווה שתקראי זאת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *