סליחה סליחה !!!…..

אוי מירי 🙁 אני כל כך מתגעגעת אלייךךך.. את מכירה אותי עוד מלפני שנולדתי,את ליווית אותי כל החייםם!!, את גידלת אותי, לימדת אותי, טיפחת אותי,צחקת איתי, עשית איתי הכללללל! אני מתגעגעת אלייך.. : ( את כמו אמא שלי! ממש אמא 2 שלי!!..אין על זה וויכוח אפילו.. כבר כמעט שנה שאנחנו לא מדברות..ואני לא מאמינה על זה. באותו יום של היומולדת שלי את באת איתי וקנית לי מה שרצייתי!! הייתי מאושרת והיה לי הכי כייף בעווולם!

כשחזרנו הביתה..וזה לא חשוב מה שקרה ברקע..אחרי מה שקרה , את הוצאת משפט מהפה שפשוט פגעעעעע בי המווון! . אני לא האמנתי שזו את שאומרת את זה! 🙁 "קחי את עצמך ועופיי מהבית שלי ואל תחזרי לפה!"- זה מה שאמרת…את לא מבינה כמה זה פגע בי..עליתי הביתה ופשוט בכיתיייי המון. כמה שזה נשמע פשוט ולא פוגע , לשמוע את זה ממישהו שכל כך אוהבים והוא אוהב אותך זה הכי פוגע שיש.. 🙁 אחרי הכל. את רצית שאני אבקש ממך סליחה.עד עכשיו אני לא מבינה על מה..אבל אוקיי,בכל זאת..וזה לא עניין של אגו שלא ביקשתי..פשוט הייתי כל כך פגועה ממך שלא יכולתי להסתכל לך בעיניים..

ידעתי שזו טעות שאני לא מבקשת ממך סליחה כי אני זאת שיוצאת פה המפסידה …זאת שהכי מתגעגעת אלייך. מה שאני לא מצליחה להבין זה שאיך את לא מרגישה שאולי גם אני נפגעתי?.. אולי גם אני מצפה לסליחה ממך מירי..?

כמו שאמרתי..כבר עברה כמעט שנה אחרי המקרה. ו-ל-א ע-ב-ר י-ו-ם שלא בכיתי וחשבתי עלייך ועל מי שאני מפסידה ומתגעגעת. כל פעם שראיתי אותך או נתקלתי בך בלעתי את הרוק ועשיתי את עצמי כאילו שלא מזיז לי.. ומה שקורה זה בדיוק ההפך..אכלתי את עצמי מבפנים שפעם אחרי פעם פספסתי הזדמנות לחבק אותך, ולדבר איתך. עכשיו אני קולטת, אחרי ששמעתי שאת לא רוצה ולא יכולה לראות את הפרצוף שלי, שאני יכולה לאבד אותך לתמיד. ואני לא רוצה בזה. אז אם זה לא מאוחר מדי..ומה שיגרום להחזיר אותך לחיים שלי זה לבקש ממך סליחה, אז – סליחה!

One thought on “סליחה סליחה !!!…..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *