סליחה על החזרה בתשובה טראומטית ביותר.

בס"ד. אלוהים יקר שלי, סליחה על כל החרטות שלי בחזרה בתשובה. סליחה על הורדת כיסוי הראש המלא. סליחה על חילול שבת במזגן (נורא חם בקיץ בישראל ובלתי נסבל למחייה נורמלית.

גם לא אהבתי את מזג האוויר בישראל. התייבשתי ונרקבתי ללא רוח צח ושלג הקסום), סליחה על מוקצה – שימוש בפלאפון בשבת כי פשוט נמאס מהספרים והרי אנחנו בדור הדיגיטלי.

סליחה שעדיין אין לי תקציב להדליק נרות שבת בשמן. סליחה על כל אותם פעמים שהרגזתי אותך. סליחה על כל אותם פעמית שסירבתי לקבל תורה.

אכן, תן בבקשה את לוחות הברית ואת תורתינו הקדושה בכתב יד אלוקית ומקורית שלך.

ובבקשה ברך את כל הדור של שמות המשפחה אהרונובה-מושייב לא לרדת אף פעם מדת משה וישראל.

בבקשה תן לי תורה אמיתית כמו למשה רבינו, זכותו יגן עלינו. בבקשה שייך אותי למטה אהרון אשר תמיד פורח. בבקשה תן לי דור צדיקי יסוד עולם אשר מחוברים אליך כל חלקיק שניה לחיי העולמים, לדורי דורות ולנצח נצחים.

אמן וכן יהי רצון. תודה, אלוהים יקר שלי, לעלות לארץ ישראל וללמוד בה תורה, תפילות והלכות.

תודה על הזכות להוולד בתור יהודייה כשרה. תודה על הילודה שלי מתחת לחופה. תודה וסליחה שאני כזאת ולא אחרת. תודה שאתה שלי ואני שלך לחיי העולמים.

תודה על שמע ישראל ועל דוד מלך ישראל – חי, חי וקיים.

סליחה על הכיפור שחיללתי אחרי עשרים ושבע שנה בישראל. בבקשה חסל מדרכי את הזממה בשם זמיר כהן וכל האחים שלו כולל זבדיה כהן אשר בכבודו ובעצמו זוועה במדינת ישראל ובכל קצוות התבל (לדעתי בלבד).

סליחה על כל מה מה שלא הצלחתי לשכוח ולסלוח: אונס יחידני, אונס מרובה, אונס דיגיטלי, אונס קבוצתי. תודה שאני כפילה של עצמי. תודה על הזכות לטהר ולקדש את עצמי. תודה על כל המועדים לשימחה. תודה על כל ימי זיכרון, כיפור ואתנחתא מדינית מעבודה והלימודים.

תמיד סליחה ומחילה לכל נשמת חי, דומם, צומח ומדבר.

איך סולחים למי שפגע בי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *