סליחה על שחשדתי בך

היינו יחד על כך הרבה זמן אבל עכשיו הדברים משתנים, ואני תוהה מה לא בסדר? נראה לי שאת לא רוצה אותי סביבך. התאווה נעלמה, והלהבות כבו.

אני מניח שאיבדתי מעט מבטחוני העצמי בפעם שעשית את זה עם נבחרת ההוקי כולה נהגת לחשוב שאני נחמד אבל עכשיו את מספרת לכל חברייך שאני בן השטן או, מדוע ניתקת את הבלמים במכוניתי זה דבר שקשה להתעלם ממנו יש לי תחושה מוזרה שאינך אוהבת אותי יותר ידעתי שהיו לנו בעיות כששוב שמת את דגי הפיראנה באמבטיה שלי את עוד האור של חיי או,יקירתי אני מבקש, הניחי את הסכין! את יודעת, אני אפילו מוצא את זה די מתוק את איך שאת מרעילה את הקפה שלי, רק מעט בכל יום אני עוד זוכר את הדרך בה צחקת כאשר דחפת אותי לפיר המעלית.

או, אם לא אכפת לך שאני שואל, מה עושה הקוברה הארסי הזה במגירת התחתונים שלי? לעתים אני מקבל את התחושה שאינך אוהבת אותי יותר.

חבטת את ראשי במנגל כל צלקותיי נרפאות, אך לבי לעולם לא. הצתת את ביתי ומשכת את שיערות חזי בפלייר ישן או, את חושבת שאני מכוער ואומרת שאני קמצן גילחת את גבותיי כאשר ישנתי קדחת חור בראשי וזרקת אותי לתעלת הניקוז בתקווה שאמות או, את יודעת שזה ממש לא אופייני לך מעולם לא התנהגת כך בעבר מתוקה, לעתים אני חש שאינך אוהבת אותי יותר…

לא, לא! יש בי תחושה מוזרה שאינך אוהבת אותי יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *