סליחה שבגדתי בך

רציתי לבקש סליחה על משהו שאני לא מסוגלת להגיד לך במילים. רציתי לבקש סליחה שבגדתי בך עם מישהו אחר. אני יודעת שטכנית היינו בהפסקה של שבוע אבל ההפסקה הזאת היתה רק כדי שאני אוכל לבגוד בך בלי להרגיש ייסורי מצפון אבל זה לא עזר.

מעולם לא סיפרתי לך את זה רק אמרתי שהוא ניסה לנשק אותי, וכנראה שלעולם לא אספר לך, לפעמים אני לא מבינה איך אני ממשיכה לחיות איתך כאילו כלום לא קרה.

אתה חושב שיכולים לעבור חיים שלמים שלנו יחד ואני אשכח מזה?אני מנסה להדחיק את זה כאילו זה לא קרה ויש ימים ושבועות שאני באמת לא זוכרת את זה. אבל אני מתארת לעצמי שזה קיים בפנים.

יש שאומרים שאי אפשר לנהל מערכת יחסים על שקר, אבל האם כדאי לי לאבד 3 שנים איתך בשביל לילה אחד טיפשי שלא יחזור על עצמו. אני שונאת אותי כל כך וזה העונש הכי גדול שיכול להיות לי ואני יודעת שלא מגיע לך ואני מבקשת סליחה.

אתה לא מבין למה אני צמה כיפור הזה כי אני בדרכ לא צמה אז זו הסיבה, אני צריכה לכפר כי פגעתי בך בלי שתדע ואני מקווה שתסלח לי אי פעם אני מקווה שאני אסלח לעצמי. אני אוהבת אותך בבקשה תעזור לי לסלוח לעצמי

One thought on “סליחה שבגדתי בך

  1. היי אני לידור.. אני בבתת כה.. גגם לי זה קרה .. החברר של החברר שלי ניסההה לנשק אותיי וזה ההי פגגעע בי כי החברה שלי גם היית איתו [חברים].. הוא החבר הכי טוב ששלו .. זה היה ביום שישי שהלכנו לדברר על החבר שלי כי קצת היסתכסכנוו וואזז לא היה איתנו אפחד והוא צעק לו אני בודג בךך ואז הוא ניסה לנששקק אותתיי.. זה נורא כאבב ליי.. שאלתי אותו מה אתה עושה בלחחץ כזהה =[[… אבבל הוא לא ענה קקממתיי מישמהה והיה לי מזה קשה לסספרר לבחרה שליי..!$ היא החברה הכי טובה שלי ועכשיו היא מנסה להיתנקם בי.. והיא לא מבינה שאני עעצרתי את זהה ביכלל .. זה נורא קשהה..~!@ אני לא יודעעת מהה לעעששות@@# מה עשית בססוףף!~? דברי איתיי..@# לידורר =[[

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *