סליחה שגנבתי את כרטיס הלוטו

בחרתי לכתוב בעילום שם . לפני כמה שנים נכנסתי לתקופה קשה בחיים שלי. התגרשתי, פוטרתי מהעבודה ואיבדתי טעם לחיים. התפרנסתי מעבודות סבלות ושליחויות. יום אחד התהלכתי מיואש ורעב ולא היה לי כסף ופתאום, הבטתי לבית שממנו יצאו משפחה אחת. הסתתרתי מאחורי עץ ושמתי לב היכן הניחו את המפתח לאחר שנעלו את דלת הכניסה.

הרגשתי שאם אני לא אוכל עכשיו אני מתעלף וזו מלחמת קיום ולכן לקחתי את המפתח נכנסתי אל הבית וניגשתי למקרר. טרפתי כמעט את כל מה שהיה שם. לרגע לא היה לי כל כוונה לגנוב דבר רק לאכול! בדרך החוצה, על השולחן בסלון נתקלו עיני בכרטיס לוטו , הנחתי אותו בכיס יצאתי מהבית, נעלתי את הדלת והנחתי את המפתח במקומו.

כעבור כמה ימים חלפתי על פני דוכן של מפעל הפיס ונזכרתי בכרטיס הלוטו. מסרתי אותו באדישות בדוכן לבדיקה ולתדהמתי הגדולה הכרטיס זכיתי בסכום כסף נכבד מאוד. היו לי רגשות מעורבים מה לעשות והרגשתי שניתנה לי הזדמנות. הבטחתי שאני חוזר לעצמי ומחזיר את הכסף למשפחה. היום אחרי 5 שנים אני במקום אחר. השתקמתי וחזרתי לעצמי.

אתמול שלחתי מכתב סליחה למשפחה דרך עורך דין עם צ´ק סיפרתי מה קרה וביקשתי סליחה. אני מתאר לעצמי שהם היו בשוק ומקווה שזה המעט שאני יכול לעשות ואני מקווה שהם יסלחו לי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *